انتخاب برگه

پشتیبانی و نگهداری مایکروسافت داینامیک سی آر ام

… اصلی ترین مرحله چرخه حیات محصولات نرم افزاری

پشتیبانی و نگهداری

شرکت کیان پرداز هوشمند همواره تلاش می کند تا پل ارتباطی پایداری با مشتریان برقرار نماید و با رفع به موقع سوالات، مشکلات و ابهامات، بستر مناسبی برای استفاده هرچه بهتر از قابلیت ها و امکانات فراهم نماید.

ارائه خدمات به موقع و سریع به مشتریان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری از دغدغه های اصلی این مجموعه می باشد و همواره با تعیین روال ها و مستند سازی مراحل راه اندازی نرم افزار CRM و سعی در بالا نگه داشتن هرچه بیشتر کیفیت، خدمات مفیدی را ارائه می نماید.

لازم به ذکر است کیفیت ارائه خدمات همواره با ابزارهایی مانند ضبط مکالمات و نظرسنجی های دوره ای مورد ارزیابی قرار می گیرد.

خدمات عادی پشتیبانی و نگهداری مایکروسافت داینامیک سی آر ام شامل:

رفع نیازهای آموزشی مشتری، مشکلات فنی، پاسخگویی سریع اینترنتی و تلفنی، ارائه نسخه های جدید و به روز شده نرم افزار مایکروسافت Dynamics سی آر ام و تعهد در قبال رفع مشکلات در حداقل زمان می باشد.

پیگیری های دوره ای منظم از نحوه پیشرفت کار در یک هفته اول پس از خرید نرم افزار مایکروسافت Dynamics CRM توسط مشتری و هم چنین مشاوره در مورد نحوه پیاده سازی منطق نرم افزار MSCRM منطبق با عملکرد مشتری و شفاف نمودن مسیر از دیگر خدمات پشتیبانی CRM شرکت کیان پرداز هوشمند در این راستا می باشد.

پشتیبانی و نگهداری