استفاده از بهترین ابزار CRM دنیا در ایران

تحول دیجیتال خود با ابزار Microsoft Dynamic 365 را با شرکت کیان پرداز هوشمند تجربه کنید.

استفاده از بهترین ابزار CRM دنیا در ایران

تحول دیجیتال خود را با ابزار Microsoft Dynamic 36 شرکت کیان پرداز هوشمند تجربه کنید.

Microsoft Dynamics 365 ce که با نام داینامیکس 365 هم شناخته می‌شود، به گفته کارشناسان حوزه IT کامل‌ترین و جامع‌ترین سیستم CRM در دنیاست.  گرچه نرم افزارهای سی آرام در دنیا کم نیستد و در این میان برخی از شرکت‌های ایرانی هم اقداماتی در راستای طراحی نرم افزار اختصاصی خود کرده‌اند اما واقعیت این است که هیچ نرم افزاری به گرد پای داینامیکس 365 هم نمی‌رسد.

کیان پرداز هوشمند مانند بهترین شرکت‌های نرم افزاری دنیا برای متحول کردن زیرساخت‌های دیجیتالی کسب و کارها سراغ بهترین نرم افزار رفته و داینامیکس 365 را برای شما پیاده سازی می‌کند. این نرم افزار قابلیت‌های بسیار زیادی برای ادغام با سایر ابزارهای نرم افزاری داشته و ابزارهای بسیار گسترده‌ای دارد که نیازهای بزرگترین مجموعه‌های تجاری را نیز به خوبی پاسخ می‌دهند.

کیان پرداز هوشمند این ابزار فوق العاده و معتبر را متناسب با نیازها و ظرفیت‌های مجموعه شما پیاده سازی می‌کند. داینامایکس 365 مثل یک پارچه بزرگ است برای استفاده از آن باید به شکل یک لباس در بیاورید. کیان پرداز هوشمند این لباس را برای شما طراحی کرده و داینامیکس 365 را بر قامت مجموعه شما می‌دوزد.

کین پرداز این نرم افزار CRM را به خوبی فارسی سازی و شمسی سازی کرده و متناسب با خواست، نیازها و نوع کسب و کار شما چارچوب و ابزارهای آن را بازطراحی می‌کند تا دقیقاً به درد نیازهای شما بخورند.

داینامیکس 365 از زیرساخت‌های سیستم تلفنی گرفته تا ارتباط با مشتریان شما را یکپارچه سازی و بهینه سازی می‌کند تا از این طریق زمینه ساز تحول دیجیتال و افزایش بازدهی و سودآوری مجموعه شود.

تحول دیجیتال خود را با ابزار Microsoft Dynamic 36 شرکت کیان پرداز هوشمند تجربه کنید.

فرم درخواست مشاوره