قوی ترین سیستم یکپارچه سازی تلفنی با

Dynamics CRM/Dynamics 365 CE

کیان پرداز هوشمند با سال‌ها تجربه در زمینه پیاده سازی انواع سیستم‌های تلفنی و انواع سیستم‌های CRM با افتخار ماژول XCall را معرفی می‌کند.

ماژول XCall یا اسمارت کال در واقع ابزاری برای یکپارچه سازی تلفنی و ارتقای قابل توجه زیرساخت‌های ارتباطات تلفنی مجموعه است. با استفاده از این ماژول می‌توانید کیفیت پاسخگویی واحد پشتیبانی را چند برابر کرده و امکانت در دسترس واحدهای فروش و بازاریابی را نیز به شدت افزایش دهید.

با یکپارچه سازی تلفنی از طریق ماژول XCALL دیگر هیچ تماسی با مشتریان یا ذی‌نفعان دیگر بی پاسخ نمانده و تمامی اطلاعات تماس‌های دریافتی یا خروجی به دقت در دیتابیس سیستم ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید با مرور این اطلاعات کیفیت پاسخگویی مراکز تماس خود را نیز ارزیابی کرده و به رفع ایرادات یا پیاده سازی استراتژی‌های ارتباطی بپردازید.

ماژول XCALL به خوبی با داینامیکس 365 ادغام شده و با سایر سیستم‌های تلفنی مانند پاناسونیک، Freepbx، Issabel، Grandstream PBX، Elastix، CISCO، MITEL، AVAYA و وویپ سازگاری می‌شود. شما همین حالا می‌توانید از طریق وب‌سایت کیان پرداز هوشمند نسبت به خرید و پیاده سازی ماژول XCALL برای یکپارچه سازی تلفنی اقدام کنید.

درخواست مشاوره تخصصی