یکپارچه سازی مایکروسافت داینامیک سی آر ام با واتس اپ

ابزار ارسال و دریافت پیام از طریق واتس اپ (Whatsapp)

در نرم افزار Dynamics CRM/365 (سی آر ام)

نرم افزار داینامیکس 365 کمپانی مایکروسافت بهترین و کامل‌ترین نرم افزار CRM موجود در بازار است. کیان پرداز هوشمند نرم افزار داینامیکس را به صورت کاملا فارسی سازی شده و سفارشی سازی شده، متناسب با نیازها و ظرفیت‌های مجموعه شما پیاده سازی می‌کند.

در کنار تمام مزیت‌ها و قابلیت‌های ویژه‌ای که داینامیکس 365 داشته و سیستم سازمان یا کسب و کار شما را دچار یک تحول دیجیتالی می‌کند، به خوبی می‌تواند با سایر نرم افزارها نیز ادغام شود. داینامیکس 365 از آنجایی که محصول مایکروسافت است با سایر محصولات این شرکت یعتی نرم افزارهای ورد، اکسل، پاورپوینت و غیره به خوبی و به صورت اتوماتیک ادغام می‌شود. اما کیان پرداز هوشمند در خدمتی نوین توانسته واتساپ را نیز به فهرست برنامه‌های قابل ادغام با داینامیکس 365 اضافه کند.

شما اکنون می‌توانید با پیاده سازی API افزونه وال مسیج، پیامرسان واتساپ را نیز به CRM مجموعه خود متصل کنید تا از این طریق بتوانید تحت لوای ابزارهای نظارتی و تحلیلی CRM پیام‌های واتساپی مجموعه را ارسال نمایید.

با افزودن وال مسیج به داینامیکس 365 امکان ارسال انبوه پیام‌های تبلیغاتی واتساپی فراهم می‌شود. شما می‌توانید از این راه به خوبی وضعیت دلیوری و بازخورد پیام‌های واتساپی خود را سنجیده و از ابزارهای نوین تبلیغات واتساپی بهره مند شوید. تبلیغات در واتساپ یک نوع مارکتینگ جدید است که اتفاقاً اثرگذرای بسیار بیشتری از روش‌های دیگر همچون تبلیغات پیامکی یا تبلیغات اینستاگرامی دارد.

همچنین با استفاده از ماژول وال مسیج روی CRM می‌توانید از طریق واتساپ به مشتریان اطلاع‌رسانی کرده و پیگیری‌های لازم را از آنان صورت دهید. ادغام واتساپ با داینامیکس 365 باعث ارتقا خدمات هر دو نرم افزار و افزایش چشمگیر بازدهی مجموعه شما می‌شود.

مهمترین قابلیت های ادغام داینامیکس 365 با واتساپ عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصی

یکپارچه سازی از طریق پنل مجموعه WallMessage