به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

تحول دیجیتال

تحول دیجیتال

عصر حاضر را عصر دیجیتال نامیده اند. در این عصر تکنولوژیها از هر سو ما را احاطه کرده اند، یا خود را با تکنولوژی های روز دنیا وفق می دهیم یا از گردونه رقابت خارج می شویم. برای تطابق با شرایط جدید، سازمانها نیاز به تحول دیجیتال دارند. ظهور و بروز تحول دیجیتال را در تصمیم گیری مدیران می توان دید. مدیران امروز نیازمند دریافت به موقع اطلاعات، تحلیل های مناسب و تصمیم گیری سریع و دقیق می باشند، لذا ضرورت داده ها و مدیریت آنها بیش از پیش حس می شود. برای مدیریت صحیح داده ها در یک سازمان نیاز است تا در ابتدا فرایندهای سازمانی به درستی تعریف شوند، فرایندها در سطح سازمان ساری و جاری شوند، فرایندها به صورت مکانیزه انجام پذیرند، داده های حاصل از اجرای فرایندها جمع آوری گردند و توسط متخصصین امر مورد تحلیل و پایش قرار گیرند.

تحول دیجیتال سفر است. سفری که تمامی لایه ها ی سازمان را در برمی گیرد. سازمانهایی می توانند این سفر را آغاز کنند که از زیرساخت های مناسب انسانی، فرایندی و ابزاری برخوردار باشند. بدون بازنگری و بهبود فرایندها، استفاده از ابزارهای مناسب و نیروی انسانی کارامد، این سفر به سرانجام نمی رسد.
کیان پرداز هوشمند با بیش از 10 سال سابقه در حوزه بهبود و مکانیزاسیون فرایندها با استفاده از ابزار Microsoft Dynamics CRM 365، مفتخر است تا همراه سازمان شما در سفر دیجیتال باشد.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.