به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

مدیریت عملیات های زمانی

نرم افزار crm کیان پرداز هوشمند علاوه بر مدیریت ارتباط با مشتریان، قابلیت‌های بسیار مهمی هم برای مدیریت عملیات‌ها و روندهای درون سازمانی دارد. Microsoft Dynamics 365 ce در قالب یک دستیار هوشمند به نظم‌دهی و مدیریت عملیات های زمانی در داخل سازمان کمک شایانی کرده و باعث می‌شود تا همه امور به‌موقع و در موعد مقرر انجام شوند.

CRM کیان پرداز مانند یک برنامه BPMN عمل کرده و نقشه اتوماتیک روند انجام امور را در اختیار افراد حاضر در عملیات های زمانی مختلف قرار می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از راه‌حل‌های CRM از شیوه‌های سنتی و پر دردسر مدیریت عملیات‌ها پرهیز کرده و در عوض با دقت و سرعت بالاتری به مدیریت پروژه‌ها و فعالیت‌های خود بپردازید.

مدیریت عملیات های زمانی
مدیریت عملیات های زمانی

در زیر به چند نمونه از ابزارهای CRM کیان پرداز برای مدیریت عملیات های زمانی اشاره می‌کنیم:

. اولویت‌بندی فعالیت‌ها

سی آرام کیان پرداز هوشمند به شما اجازه می‌دهد تا چنانچه لیستی از فعالیت‌ها دارید آن‌ها را اولویت‌بندی کنید و به ترتیب اهمیت انجامشان دهید. با اولویت‌بندی امور راحت‌تر به کارکنان خود می‌فهمانید که درجه اهمیت کدام فعالیت‌ها برای شما بیشتر است و می‌توانید مطمئن باشید که کارها آن‌طور که شما می‌خواهید پیگیری می‌شوند.

بنابراین در مدیریت عملیات های زمانی با مشکل مواجه نخواهید شد و همه کارها را بدون بی‌نظمی، سر موقع انجام خواهید داد.

. مدیریت وظایف کارکنان

شما می‌توانید در نرم افزار سی آرام کیان پرداز برای هر فعالیت یا بری هر یک از کارکنان یک داشبورد جداگانه تعریف کرده و کدهای رنگی مشخصی را به آن‌ها اختصاص دهید. به عنوان مثال رنگ قرمز می‌تواند نشان از انجام نشدن یک کار، یا رنگ نارنجی می‌تواند انجام دیرهنگام یک کار باشد.

با این قابلیت کارکنان جهت جلوگیری از زیاد شدن کدهای رنگی ناخوشایند در داشبورد شخصی خود، به صورت اتوماتیک سعی می‌کنند کارها را بهتر انجام دهند. همچنین می‌توانید با استفاده از این داشبوردها وضعیت راندمان کاری مجموعه را بررسی کرده و ایرادات موجود در زمینه مدیریت عملیات های زمانی را ببینید.

مدیریت عملیات های زمانی
مدیریت عملیات های زمانی

. ابزارهای یادآوری و هشدار

سی آرام یک نرم افزار جامع است که می‌تواند وظایف خاص هر کدام از کارکنان را به آنان یادآوری کند. این برنامه با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای انجام یک عملیات یا فعالیت خاص، وظایف روزانه یا ویژه هریک از کارکنان را در قالب پیام‌های هشدار زمان‌بندی شده به آنان یادآوری می‌کند تا انجام هیچ کاری در مجموعه توسط هیچ‌کس فراموش نشود.

. بهینه‌سازی تعاملات داخلی

CRM یک بستر واحد و یکپارچه داخلی ایجاد می‌کند که تمامی فعالیت‌ها و اطلاعات روی آن پیاده‌سازی می‌شوند. به همین خاطر ارتباطات بین واحدها و کارکنان مختلف به شکل قابل توجهی بهینه‌سازی می‌شود.

به عبارت دیگر با راه‌اندازی crm دیگر اسناد یا وظایف محول شده از طرف مدیران لابه‌لای برگه‌های کاغذی یا ایمیل‌های پرتراکم و پیام‌های واتساپی گم نمی‌شود. با سی آرام همه اطلاعات مهم همواره در دسترس همه کارکنان مربوطه خواهند بود و هیچ سند از بین نمی‌رود.

مدیریت عملیات های زمانی
مدیریت عملیات های زمانی

. کاهش خطاهای انسانی

CRM کیان پرداز یک نرم افزار هوشمند است که می‌تواند به عنوان دستیار بسیاری از فرآیندهای تکراری را در شرکت یا مجموعه شما حذف کند. با اتوماسیون بسیاری از این فرآیندهای تکراری که اتفاقاً بسیار هم خسته‌کننده هستند، می‌توانید احتمال خطاهای انسانی را کاهش داده و دقت عمل خود را بالاتر ببرید.

رعایت این موضوع در مدیریت عملیات های زمانی بسیار مهم است. نرم افزار crm می‌تواند به دقت تمام مراحل این نوع عملیات‌ها را پیگیری کرده و به بررسی ریز داده‌ها بپردازد.

با این کار راندمان، دقت و سرعت مجموعه به شکل قابل توجهی بالاتر می‌رود.

. تقسیم وظایف بین اعضای مختلف گروه

شما می‌توانید در هنگام برنامه‌ریزی برای انجام یک عملیات زمانی، توسط crm وظایف هر نفر را مشخص کرده و به او اعلام کنید. در این حالت کارایی crm شباهت بسیار زیادی به BPMN پیدا می‌کند.

نقشه راهی که با سی آرام طراحی می‌کنید گویای تمامی مراحل انجام عملیات بوده و به خوبی وظایف هر نفر و هر تیم را مشخص می‌کند. همچنین نرم افزار زمان مشخصی برای انجام هر کدام از کارها مشخص کرده و به صورت اتوماتیک روند زمانی عملیات را نیز مدیریت می‌کند.

با این قابلیت همه به صورت خودکار از وظایف خود و محدودیت زمانی که برای انجام آن دارند آگاه می‌شوند.

مدیریت عملیات های زمانی
مدیریت عملیات های زمانی

چند نکته

 • بسیاری از افراد با crm تنها روند امور را پیچیده‌تر می‌کنند و باعث سردرگم شدن کارکنان می‌شوند، این در الی است که نرم افزار اصولاً برای عکس این کار طراحی شده. بنابراین سعی کنید فرآیندهای مدیریت عملیات های زمانی را تا جای ممکن ساده نگه دارید.
 • در هنگام تخصیص وظایف باید حجم منطقی کارهای روزانه را در نظر گرفته و به صورت منطقی و متناسب با توانایی‌های کارکنان وظایف را بین افراد پخش کنید.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.