به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

سی آر ام برای فروشگاه ها

سی آر ام برای فروشگاه ها : یکی از باورهای غلط رایج این است که نرم افزار CRM مخصوص شرکت‌های بزرگ، کارخانه‌ها یا سازمان‌ها است؛ در حالی که اتفاقاً فروشگاه‌ها و واحدهای خرده فروشی اگر نه بیشتر، به همان اندازه از مزیت‌های سی آر ام سود می‌برند.

فروشگاه‌ها واحدهای کسب و کاری هستند که مستقیماً با مصرف کنندگان نهایی سر و کار دارند و به اصلاح چهره بازار به شمار می‌روند. شما خود به عنوان یک مشتری بیشتر از شرکت‌ها و سازمان‌ها، با فروشگاه‌ها سر و کار دارید. از سوپرمارکت و لبنیاتی گرفته تا قصابی و رستوران، همگی جزو واحدهای فروشگاهی هستند که مستقیماً با مصرف کننده نهایی طرفند.

در گذشته که فروشگاه‌ها کمتر بود، اصولاً رقابتی برای جذب مشتری وجود نداشت. به عنوان مثال تأسیس یک سوپرمارکت در یک محله به صورت اتوماتیک باعث می‌شد که ساکنان آن محله، مشتریان دائمی شما باشند. اما امروزه ماجرا به کلی تفاوت می‌کند. علاوه بر اینکه در یک محله ممکن است چند فروشگاه همکار وجود داشته باشند، خیلی از مردم، نیازهای خود را به صورت اینترنتی برطرف می‌کنند.

در این شرایط مدیریت ارتباط با مشتری با هدف جذب و حفظ او اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. اتفاقی که با استفاده از یک نرم افزار CRM ساده به خوبی امکان پذیر است.

داینامیکس 365 محصول کمپانی Microsoft، به عنوان کامل‌ترین و برترین نرم افزار سی آر ام جهان ابزارهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند مزیت رقابتی شما نسبت به دیگر فروشگاه‌ها باشد.

فواید سی آر ام برای فروشگاه ها
فواید سی آر ام برای فروشگاه ها

سی آرام برای فروشگاه‌ ها چه فوایدی دارد؟

اینکه به فروشگاه‌های محل مراجعه کنید و فروشنده شما را به نام بشناسد، بداند کجا زندگی می‌کنید، معمولاً چه خریدهایی انجام می‌دهید، برای شما آنقدر اعتبار قائل باشد که حساب دفتری باز کند و غیره حس خیلی خوبی دارد. اینکه وقتی با سوپرمارکت تماس می‌گیرید و او را از روی صدا، شما را می‌شناسد و می‌داند که اجناس را باید به کجا بیاورد نیز حس خوبی دارد.

این آشنایی یک مزیت است که باعث حفظ مشتری می‌شود. مشتری که حس خوبی از تعامل با یک فروشگاه داشته باشد، قطعاً دوباره به آنجا مراجعه می‌کند، زیرا خود را جزوی از آنجا می‌داند و به قول معروف،، حس می‌کند آنجا حق آب و گل دارد.

اما برای اینکه این حس آشنایی را در مشتریان خود ایجاد کنید، تا چه اندازه می‌توانید روی حافظه فروشنده حساب باز کنید؟ فروشنده در نهایت چند نام، آدرس، چهره، سابقه خرید و غیره را می‌تواند حفظ کند؟ واقعیت این است که به تعداد محدود.

اما سی آرام می‌تواند این بخش کسب و کار فروشگاهی شما را متحول کند.

تصور کنید هزاران پرونده از هزاران مشتری در سیستم کامپیوتری شما وجود دارد. کافیست هرکدام از آن‌ها تماس بگیرند تا به سرعت در نمایشگر کامپیوتر ببینید که او کیست، کجا زندگی می‌کند، معمولاً چه خریدهایی انجام داده و غیره. با سی آر ام می‌توانید این حس آشنایی را در تعداد بیشماری از مشتریان ایجاد کرده و نرخ جذب و حفظ مشتری خود را بالا ببرید.

سی آر ام برای فروشگاه‌ ها زمینه توسعه و پیشرفت را فراهم کرده و اگر به درستی استفاده شود می‌تواند درآمد و سودآوری آنان را به سادگی چند برابر کند.

از جمله مزایای استفاده از سی آر ام برای فروشگاه‌ ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت و ذخیره اطلاعات مشتریان و نمایش پرونده هر نفر در هنگام تماس وی با فروشگاه
 • ارسال پیامک تأیید خرید یا تشکر بعد از هر تراکنش
 • تخصیص اتوماتیک تخفیف‌ها و امتیازات ویژه برای مشتریان بزرگ و وفادار
 • ارسال اتوماتیک پیشنهادهای ویژه به مشتریان
 • بهبود تعامل با مشتریان
 • اتوماسیون بسیاری از فرآیندهای ارتباط با مشتری
 • طبقه بندی مشتریان
 • اطلاع‌رسانی دسته جمعی و اتوماتیک
 • منظم ساختن فاکتورهای فروش و جلوگیری از پراکنده شدن گزارش‌های فروش در میان فایل‌های اکسل بیشمار
 • مدیریت ارتباط با تأمین کننده‌ها
 • بهبود کیفیت خدمت رسانی به مشتریان
 • ارائه گزارش‌های دقیق از عملکرد فروشگاه در بازه‌های زمانی مختلف (گزارش‌هایی اعم از سلیقه عموم مشتریان، سهم فروش، پیش بینی فروش و غیره)

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.