به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

مدیریت منابع انسانی

کارمندان چرخ‌دنده‌های اصلی یک شرکت هستند. هیچ شرکتی بدون داشتن کارمند از موجودیت برخوردار نیست. کارکنان یک مجموعه (هر نوع واحد کسب‌وکار) مهم‌ترین دارایی‌ها و ترویج کنندگان اصلی شرکت شما هستند. اگر نتوانید در کنار رضایت مشتریان، رضایت کارکنان خود را جلب کنید، نمی‌توانید کسب‌وکار خود را به خوبی مدیریت کرده و به پیشرفت و سودآوری فکر کنید.داشتن کارکنان راضی پیش نیاز اصلی و رمز موفقیت کسب‌وکارهای پیشرو است.

در این راستا استفاده از بهترین نرم افزار CRM یعنی Microsoft Dynamics 365 ce می‌تواند علاوه بر مدیریت کردن ارتباطات مجموعه با مشتریان، تأثیر چشمگیری هم در مدیریت ارتباط با کارکنان باشد. شرکت‌های بزرگ در بخش مدیریت منابع انسانی، سالانه میلیون‌ها دلار صرف نرم افزار سی آرام می‌کنند.

مدیریت منابع انسانی
مدیریت منابع انسانی

Dynamics 365 کیان پرداز هوشمند کامل‌ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با ذی‌نفعان است که در اختیار کسب‌وکارهای ایرانی قرار دارد. این نرم افزار جامع با بهره‌گیری از کامل‌ترین ابزارها و جدیدترین متدهای مدیریتی متعدد، صد در صد منعطف بوده و متناسب با خواست‌ها، نیازها و ظرفیت‌های شما روی سیستم شرکت پیاده‌سازی می‌شود. با داینامیکس 365 کیان پرداز می‌توانید تحولات بزرگی در زمینه مدیریت منابع انسانی ایجاد کرده و راندمان کاری مجموعه را دو چندان کنید.

اما چگونه؟

HR یا منابع انسانی چیست؟

پیش از هر چیز بیایید بررسی کنیم و ببینیم که اصولاً HR چیست؟

منابع انسانی یا واحد HR یکی از اجزای اصلی یک شرکت به شمار می‌رود. واحد منابع انسانی مسئول رسیدگی نیازهای تمام نیروهای انسانی و کارکنان مجموعه بوده و از حقوق آن‌ها حمایت می‌کند. مجموعه‌هایی که دارای واحد منابع انسانی هستند شرایط کاری بسیار مطلوب‌تری داشته و با فراهم آوردن رضایت کارکنان، راندمان کاری بسیار بهتری دارند.

در زیر به اصلی‌ترین وظایف واحد منابع انسانی در یک شرکت اشاره می‌کنیم:

 • آموزش مهارت‌های لازم و تمامی ساز و کارهای داخلی سازمان به تمامی کارکنان
 • ارزیابی عملکرد کارکنان و مدیریت رفتار آنان با مشتریان
 • مدیریت تقسیم عادلانه کارها
 • مدیریت تغییرات و تحولات سازمانی
 • ایجاد ساختار سلسله مراتب کارمندی
 • مدیریت فرآیند استخدام
 • مدیریت ارتباط با کارمندان و رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات آنان

به فرایند مدیریت منابع کارکنان ERM گفته می‌شود. ERM در واقع یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه و یک فرایند تجاری است که خلأ بین سازمان و کارمندان را پر کرده و باعث شکل گیری یک پیوند حسی و حرفه‌ای قدرتمند میان آن‌ها می‌شود.

سازمان‌هایی که به ERM مجهزند تعامل بسیار بهتری با کارکنان خود داشته و از تمامی مشکلات و نقطه ضعف داخل سازمان مطلع هستند. قابلیت‌های ERM نرم افزار داینامیکس 365 کیان پرداز هوشمند آن را به یک ابزار ایده‌ال جهت مدیریت منابع انسانی و فراهم کردن یک بستر اطلاعاتی یکپارچه و جامع جهت رسیدگی به نیازهای کارکنان تبدیل کرده است.

مدیریت منابع انسانی
مدیریت منابع انسانی

مزایای Dynamics 365 برای مدیریت منابع انسانی

·        ایجاد و مدیریت پروفایل

داینامیکس 365 کیان پرداز هوشمند برای تمامی کارکنان شما یک پرونده یا پروفایل منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند. با این کار تمامی کارکنان شما در داخل سیستم شرکت یک پروفایل شخصی دارند که تمامی گزارشات مربوط به عملکرد و اطلاعات شخصی مرتبط آنان در این پرونده ذخیره می‌شود. داشتن این پرونده‌های شخصی هم به درک بهتر نوع ایجاد روابط با هر کارمند برای واحد HR کمک می‌کند، هم برای ارزیابی عملکرد هر یک از کارکنان ضروری است.

·        مدیریت پرداخت و پاداش

شما می‌توانید جزئیات حقوق و دستمزد کارکنان را به سادگی از طریق داینامکیس 365 مدیریت کنید. این نرم‌افزار تمام فیش‌های حقوقی کارمندان را ثبت کرده و بر اساس میزان اضافه‌کاری‌های ثبت شده، اضافات حقوق را نیز بر اساس معیارهای تعریف شده توسط مدیریت محاسبه و پیشنهاد می‌کند. علاوه بر این به صورت خودکار فیش‌های حقوقی را برای مدیران مربوط در واحد مالی و خود کارمندان نیز ارسال می‌کند.  

شما همچنین می‌توانید یک نظام اعطای پاداش مناسب را با استفاده داینامیکس 365 پیاده‌سازی کنید تا به صورت عادلانه به کارمندانی که واقعاً بیشتر از دیگران تلاش می‌کنند پاداش دهید. داینامیکس 365 به شما این امکان را می‌دهد تا هر کارمند را بر اساس میزان کار واقعی که برای شرکت انجام داده ارزیابی کنید، نه بر اساس حرف‌ها و ادعاها.

·        مدیریت آموزش‌ها

شما می‌توانید با داینامیکیس 365 کیان پرداز، به سادگی اطلاعیه‌ها مربوط به برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین را با کارمندان به اشتراک بگذارید یا جزوه‌های آموزشی خاصی را به صورت سیستماتیک در اختیار آنان قرار دهید. ابزارهای CRM همچنین امکان پیگیری روندها آموزشی را نیز در اختیار شما قرار داده و امکان اندازه گیری نتیجه آموزش‌های ارائه شده در روند کاری مجموعه را فراهم می‌کند.

·        مرخصی‌ها

با استفاده از Dynamics 365 کارکنان مجموعه یک پورتال اختصاصی برای ارائه درخواست یا اطلاع از مرخصی‌ها دارند. با این نرم افزار دیگر برای گرفتن مرخصی نیازی به مراجعه حضوری و شکل دادن به یک فرآیند پیچیده نیست، بلکه کارکنان می‌توانند از یک پورتال یکپارچه شرکتی برای ارائه درخواست مرخصی استفاده کنند.

با این کار روند اعطای مرخصی به کارکنان اتوماسیون شده و به صورت خودکار از تعداد مجاز مرخصی‌های کارکنان در سال کم می‌شود. علاوه بر این خود کارمند می‌تواند با استفاده از این پورتال مرخصی‌هایش را مدیریت کند.

مدیریت منابع انسانی
مدیریت منابع انسانی

·        مدیریت جلسات

نرم افزار داینامیکس 365 یک نرم افزار جامع است که همه افراد شرکت روی بستر یکپارچه آن فعالیت می‌کنند. بنابراین مدیران و کارمندان می‌توانند به صورت آنلاین جلسات جمعی را برگزار کنند. علاوه بر این، در صورت برگزاری جلسات حضوری، این نرم افزار می‌تواند اطلاعیه‌های عمومی برای کارکنان مربوطه ارسال کند و آن‌ها را در جریان برگزاری جلسه قرار دهد.

·        مدیریت نامه‌نگاری

با استفاده از داینامیکس 365 تمامی نامه‌ها به صورت الکترونیکی و روی بستر CRM ارسال می‌شوند. بنابراین فرآیند انتقال نامه‌ها یا گرفتن تأییدیه بسیار آسان شده و وقت کمی می‌گیرد. همچنین همه افراد می‌توانند به تمامی اسناد در لحظه دسترسی داشته باشند و وقتی برای دست یافتن به یک سند خاص اتلاف نشود.

علاوه بر این، با Dynamics 365 دیگر هیچ سند یا نامه‌ای در فرآیند اداری گم نمی‌شود.

·        رسیدگی به شکایات

کارکنان می‌توانند شکایات و پیشنهادات خود را از طریق پورتال عمومی داینامیکس با واحد منابع انسانی در میان بگذارند. به عنوان مثال مشکلات رفتاری یک از کارکنان، نارضایتی از تناسب حقوق با میزان کار، نظرسنجی در مورد مسائل مختلف از تمامی کارکنان و غیره از طریق داینامیکس 365 امکان‌پذیر است.

این نرم افزار جامع یک پل ارتباطی دو طرف را بین مدیران واحدهای مختلف و کارکنان مجموعه ایجاد می‌کند.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.