به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

خدمات

خدمات فناوری اطلاعات نیاز همیشگی سازمانها و مجموعه ها در تمامی بخش ها و حوزه ها بوده و هست . لذا با توجه به این اهمیت شرکت کیان پرداز هوشمند سعی در ارایه خدمات با کیفیت در حوزه های متفاوت نموده است.

این دغدغه نیازمند دانش فنی و همچنین اعتماد متقابل مجموعه ها جهت دریافت و ارایه این خدمات می باشد.

لذا با همین رویکرد خدمات ذیل را جهت آرامش خاطر مشتریان خود ارایه داده است.

 • خدمات مایکروسافت سی آر ام

مایکروسافت سی آر ام یا مایکروسافت داینامیک ۳۶۵ یکی از قدرتمند ترین محصولات مایکروسافت جهت ارایه سیستم های مدیریتی و گزارش گیری به کسب و کارهای بزرگ و کوچک می باشد.

این محصول با توجه به گستردگی و پویایی قابل توجه به عنوان اصلی ترین بخش های خدمات مجموعه کیان پرداز هوشمند قرارد گرفته است و با توجه به توانایی و دانش منحصر به فرد خود در قالب کار گروهی تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

 • خدمات شبکه
  • تمامی مجموعه ها و پرسنل مجموعه ها در حال حاضر دارای کامپیوتر و همچنین سرویس های مختلفی می باشند که در سطح سازمانشان ارایه می شود. این مجموعه با استفاده از تیم دوره دیده خود اقدام به پیاده سازی و پشتیبانی سرویس های شبکه شرکت ها  و سازمانها نموده است.
 • خدمات VoIP
  • گستردگی شبکه در سطح سازمانها و همچنین گسترش دفاتر مختلف شرکت ها و  نیاز به یکپارچگی سیستم تلفنی و نیاز های جدید مجموعه ها استفاده از این تکنولوژی را عمومیت بیشتری بخشیده است. لذا با این تغییرات ارایه خدمات پیاده سازی و پشتیبانی و برنامه نویسی مرتبط به دانش این مجموعه اضافه شده است.
 • برنامه نویسی اختصاصی
  • هر مجموعه با توجه به رویکرد خود و جهت تسهیل امور خود نیاز به برنامه نویسی های اختصاصی در حوزه های مختلف دارد . این مجموعه با توجه به تیم آموزش دیده خود سعی در رفع این نیاز در مجموعه ها نموده است.
 • خدمات وب سایت
  • رویکرد استفاده از راهکارهای استاندارد جهانی در تمامی بخش های این مجموعه مورد توجه بوده و هست . تجربه و سابقه مناسب در این حوزه و مشتریان قدیمی نیز خواستار اداه این فعالیت در مجموعه شده است . لذا این طراحی های سایت با رویکرد جدید و یکپارچه سازی با سایر سیستم ها در دستور کار مجموعه قرار گرفته است.
 • سی آر ام اشتراکی و اجاره ای
  • مجموعه ای مختلف ۱۰۰% نیاز به نرم افزار و ابزار هایی جهت ذخیره منسجم اطلاعات و گزار گیری آنها و پیاده سازی فرآیند هایی در سطح سازمان خود دارند . مجموعه های کوچکتر با توجه به هزینه های مرتبط قادر به استفاده از این سیستم ها نمی باشند . لذا ارایه این خدمات در دستور کار مجموعه قرار گرفت تا شرکت ها با هزینه های بسیار اندک ماهیانه و یا سالیانه امکان استفاده از این سیستم های جهانی را داشته باشند.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.