به دلیل قطعی خطوط شرکت خواهشمند است تا برطرف شدن مشکل برای تماس از طریق شماره های ۰۹۱۹۸۹۰۶۸۵۰ یا ۰۹۳۹۳۹۵۹۰۸۲ با ما در تماس باشید

مشاوره VOIP (تلفن تحت شبکه)

مشاوره ویپ

… کاهش هزینه ی تلفن های شهری، بین شهری و بین المللی …

آیا هرگز به این اندیشیده اید که چرا مکالمات تلفنی بین کشورهای دور دست گاهی از مکالمات درون کشوری نیز ارزانتر هستند و کیفیت بالاتری نیز دارند؟

علت این امر استفاده از فناوریVoIP  (تلفن تحت شبکه) است. امروزه فناوریVoIP  (تلفن تحت شبکه) یا انتقال صوت بر روی شبکه، سیستم های تلفنی سنتی را به چالش کشیده است. نه تنها ارزانتر و پایدارتر است بلکه امکانات دیگری مانند ترکیب با سرویس های کامپیوتری و اینترنتی را دارد.

Voice Over IP  (تلفن تحت شبکه) یا به اختصارVoIP  (تلفن تحت شبکه) نیز گفته می شود، تکنولوژی است که ارتباطات تلفنی و تصویری را از طریق شبکه و بر رویIP  ارسال می کند. این تکنولوژی به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد هم اکنون در حال جایگزین شدن شبکه های تلفن قدیمی است که در اصطلاح به آن ها PSTN  نیز گفته می شود.

VoIP  (تلفن تحت شبکه) چگونه کار می کند؟

در این فناوری مکالمات بر روی شبکه Data  ارسال می شوند. برای انجام این کار، در یک سیستمVoIP  (تلفن تحت شبکه)، ابتدا صدا بصورت دیجیتالی در می آید، سپس فشرده می شود و در نهایت بصورت بسته های Data  در می آیند. این بسته ها باید بدون تاخیر زیاد به سمت دیگر، به دست گیرنده برسند و در آن جا مکالمات بسته بندی شده و دوباره بصورت آنالوگ در می آید و پخش می شوند.

با تکامل شبکه های مخابراتی و حرکت آنها به سوی شبکه های مبتنی برIP ، دانش مهندسی در طراحی سیستم تلفنی نیز بیش از پیش اهمیت یافته است.

شرکت کیان پرداز هوشمند آماده ارائه مشاوره در زمینهVoIP (تلفن تحت شبکه) می باشد.

خدمات ارائه شده در این زمینه عبارتند از :

مشاوره ویپ

  • بررسی وضعیت شبکه موجود و نیازهای کنونی کاربران که در طراحی ساختار سیستم تلفن مهم خواهد بود
  • مشاوره در مورد خرید تجهیزات و برندهای مطرح VoIP  (تلفن تحت شبکه) و تعیین هدف هایی که در کوتاه مدت و بلند مدت قابل دسترسی خواهند بود
  • تست کیفیت، پیروی از استاندارد و سازگاری تجهیزاتVoIP  (تلفن تحت شبکه) پیشنهاد شده توسط تیمVoIP  (تلفن تحت شبکه) کیان پرداز هوشمند