به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

نرم افزار SEP

نرم افزار SEP Sesam یک برنامه ایده آل برای هر محیط فن آوری اطلاعات می باشد. این نرم افزار از کلیه نسخه های سیستم عامل، پلت فرم های مجازی سازی، برنامه های کاربردی و تکنولوژی های ذخیره سازی در فضای کسب و کار کوچک تا محیط های بزرگ و پیچیده پشتیبانی می کند.
پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات به صورت بسیار سریع، ساده و امن قابل پیاده سازی و انجام می باشد.
تکنولوژی multi-streaming  این نرم افزار اجازه پشتیبان گیری همزمان از تعداد نامحدودی از سرورها را می دهد که نتیجه آن بالاترین سرعت در انجام پشتیبان گیری های restore-oriented می باشد.
با پیاده سازی ویژگی های جدید Deduplication، ظرفیت منابع ذخیره سازی و همچنین بار شبکه به صورت قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند. این امر در همسان سازی Block-Level این داده ها بین مراکز داده بسیار موثر می باشد.

SEP Sesam متخصص در پشتیبا ن گیری hot backup از برنامه های کاربردی، پایگاه های داده و فایل ها در محیط های با تنوع سیستم عامل می باشد. پشتیبان گیری و مهاجرت داده ها بسیار قابل انعطاف می باشد.

یکی از جدیدترین ویژگی هایی که به نرم افزارSEP اضافه شده است، SEP EasyArchive می باشد. این ویژگی به شرکت ها اجازه می دهد تا یک ذخیره اطلاعات ثابت و تغییر ناپذیر جهت نگهداری و یا نیازمندی های قانونی ایجاد کنند.
“رابط مدیریتی” این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد با به سادگی بتوانند هزاران سیستم در سراسر دنیا را از یک مکان مدیریت کنند.

مقر اصلی کمپانی SEP در شهر مونیخ آلمان بوده و دارای توزیع کنندگان، فروشندگان و شرکای پشتیبان کننده سرویس در سراسر جهان می باشد.

SEP
SEP1

پشتیبان گیری Hot-Backup از برنامه های کاربردی و پایگاه های داده

SEP  بازه گسترده ای از ماژول های Hot-Backup برای برنامه های کاربردی، راهکارهای پست الکترونیکی و پایگاه های داده سازگار با انواع سیستم های عامل را ارائه می دهد. پشتیبانی از ابزار نرم افزار های خاص الزامی می باشد.

پشتیبانی Multi-Hypervisor

یکی از ارزشمندترین ویژگی های SEP پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از ماشین های مجازی می باشد. زیرساخت های مجازی به صورت کاملا واضح در “رابط مدیریتی” نرم افزار SEP قرار داده شده است که این امر یاعث سهولت در پباده سازی و مانیتورینگ پروسه پشتیبان گیری، مهاجرت و بازیابی داده ها می باشد.

یکی از کارآمدترین راه ها برای محافظت از داده ها

با دارا بودن تجربه چندین ساله در ایجاد و توسعه دادن نرم افزار پشتیبان گیری، SEP Sesam دارای راه کارهای چندگانه در این زمینه می باشد.
SEP Sesam  یک نرم افزار بهینه شده برای کاربر می باشد. این برنامه به منظور ارائه یک نمای کلی از چندین سایت مختلف در یک صفحه مدیریتی و همچنین آنالیز و گزارش دهی جهت استانداردسازی و مدیریت ریسک، دارای یک رابط مدیریتی مرکزی می باشد.
SEP Sesam  با دید توسعه یک کسب و کار، سیستم تکامل و یک ذهنیت امن سازی طراحی شده است.

SEP را همین امروز نصب کنید

هم اکنون نسخه عملیاتی و پکیج کامل 30 روزه این نرم افزار که شامل پشتیبانی تمامی سیستم عامل ها می باشد در وب سایت SEP قابل دسترسی می باشد. شما می توانید این نسخه را از مسیر   www.sepsoftware.com و یا www.sep.de دانلود نمایید. شما می توانید با رجیستر کردن در این سایت، از پشتیبانی 30 روزه رایگان این محصول استفاده کنید.

شرکت کیان پرداز هوشمند نماینده رسمی نرم افزار SEP در ایران بوده و امکان ارائه تمامی خدمات مربوط به تهیه، نصب، راه اندازی و پشتیبانی این نرم افزار را به مشتریان خود، دارا می باشد.

جهت مشاهده نام شرکت در وب سایت نرم افزار SEP اینجا را کلیک نمایید.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.