به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

قابلیت های جدید داینامیک ۳۶۵ ورژن ۹.۰

مایکروسافت اکنون نسخه 9.0 از مجموعه تولیدات خود، Dynamics 365 را به بازار عرضه کرده است. این یک سری از بروزرسانی های طولانی است که نحوه تعامل با نرم افزار را تغییر می دهد و کاربرد آن را کمی بهبود می بخشد. قطعات جدیدی شامل یک رابط کاربری تازه شده، مرکز خدمات مشتری، تجربه ای بهتر برای کار با Outlook و ظاهری جدید برای تلفن همراه و.. می باشد. این بروزرسانی همچنین شامل تعدادی از ویژگی هایی است که یا در حال جایگزینی هستند یا به کلی از بین می روند.

۱- بهبود رابط کاربری وب مشتری (Web Client Refresh): رابط کاربری سرویس گیرنده جدید وب، بروزرسانی تازه ای را پشت سر گذاشته است از جمله: مرزبندی های اطراف و فاصله یکنواخت، رنگ آمیزی بیشتر، طراحی ظاهر فیلدهای کنترلی، استاندارد سازی فونت ها و درست کردن نمایش متون. این رابط کاربری با انواع دستگاه‌ها سازگار است.

۲- مجموعه گزینه چند انتخابی(Multi-Select Option Sets): گزینه ها را میتوان به صورت چند انتخابی در فرم ها تنظیم کنید. Advanced Find مشخصه جدیدی است که بطور خاص برای این قابلیت طراحی شده است، به علاوه امکان فیلتر کردن در Viewsها را برای جستجوی گزینه موردنظرتان میدهد. لیست فرم ها نیز قابل جستجو هستند. به نظر ساده می رسد اما قبلاً هرگز وجود نداشت و در واقع به برنامه نویسی و کارهای سفارشی زیادی احتیاج داشت و قبل از بروزرسانی Dynamics 365 9.0، ما در مجموعه گزینه ها فقط به انتخاب های واحد محدود می شدیم.

۳- جدول زمانی فعالیت(Activity Timeline): این ویژگی پست ها، فعالیت ها و یادداشت ها را شامل میشود. همچنین به شما امکان می دهد انواع فعالیت های خاص را فیلتر کنید و به سرعت موارد غیر خوانده شده را شناسایی کنید.

۴- لینک دهنده فروش (LinkedIn Sales Navigator): برای قسمت های فروش و کمپین ها، می توانید با استفاده از قابلیت های موجود بر روی LinkedIn، داده ها را در قسمت های تبلیغات، شرکت ها و مشتریان خود، مشاهده و همگام سازی کنید. همچنین میتوانید دسترسی سریعی به اطلاعات پروفایل شرکت ها و مشتریان، ایمیل و پیام ها، وظایف، قرار ملاقات ها داشته باشید؛ بدین وسیله سایر فعالیت ها را می توان در Dynamics 365 به راحتی ردیابی کرد.

۵- موجودیت های مجازی(Virtual Entities): موجودیت های مجازی شبیه موجودیت های قدیمی هستند. با این حال، داده های خارجی در زمان اجرا بدون اینکه در پایگاه داده Dynamics 365 ذخیره شوند خوانده می شوند. به این معنی که آن را وارد CRM خود نکرده اید ، اما می توانید به آن دسترسی داشته باشید. ین می تواند به عنوان یک لیست وارد CRM شما شود. می توانید از آن در داشبورد یا گزارش ها استفاده کنید، از نظر تحلیلی در برابر این داده ها کاری انجام دهید، اما داده ها به طور مستقیم در داخل CRM نمی نشینند. این یک ویژگی جدید عالی برای یکپارچه سازی های سنگین و سفارشی است. همانطور که یک سازمانی را که متعلق به یک موجودیت است را در سیستم ایجاد میکنید، قسمت Virtual Entity را علامت بزنید تا مشخص شود موجودیت مجازی است.

۶- برنامه Outlook: موارد زیر بیشترین اهمیت را در این نسخه از داینامیک365 برای کاربران خود دارد:

 • موارد دلخواه را و رکوردهایی که اخیراً به آنها دسترسی داشته اید را میتوانید پین کنید.
 • جزئیات هر رکورد موجود را از طریق برنامه ویرایش کنید. 
 • مشاهده داشبوردهای مختلف، امکان پذیر است.
 • قابلیت Global search  را شامل میشود.
 • پیگیری وظایف و قرارداد ها دوباره در دسترس قرار میگیرند.

۷- برنامه تلفن همراه: برنامه موبایل Dynamics 365 اکنون به طرز چشمگیری متفاوت است. از نظر ظاهری کاملاً متفاوت است. نوار ابزار(navigation bar)در پایین و منوها در سمت چپ قرار دارند و به گونه ای قرار گرفته اند که استفاده از آن بر روی یک دستگاه تلفن همراه آسان کرده است.

۸- رابط کاربری یکپارچه (Unified Client Interface CRM): به بخشی از Dynamics 365 تبدیل شده است، به این معنی که حتی پورتال جدید مشتری  Office 365 نیز دسترسی راحت تر، چیدمان واضح فیلدها و زیرمجموعه ها(sub grids) را فراهم می کند. با استفاده از این رابط کاربری، کاربران در بخش مرکز خدمات مشتری و برنامه های تجاری از تجربه ای مشابه در موبایل و تبلت بهره مند می شوند، بدین منظور که شما آن را به همان شکل در رایانه خود مشاهده خواهید کرد که داخل تبلت است. رنگ بیشتری برای کمک به سازماندهی اطلاعات بکار رفته است. محتوا متناسب با صفحه نمایش شما است و اطلاعات به سرعت مشاهده شده و آسان تر پردازش می شوند.

۹- مرکز خدمات مشتری (Customer Service Hub): آنچه در گذشته به عنوان مرکز خدمات تعاملی شناخته می شد، اکنون به عنوان مرکز خدمات مشتری شناخته می شود. در این بخش به کاربران امکان این را میدهد که تعاملات مشتریان خود را درست در لحظه ایجاد شان بررسی و مدیریت کنند. Timeline Feed Activity به تیم های خدمات شما امتیازات زیر را میبخشد:

 •  به کاربران دید بهتر در مورد وضعیت موارد(Cases)مختلف میدهد.
 • اتفاقی که از آخرین باری که به یک رکورد دسترسی پیدا کرده اید، برروی رکورد اعمال شده است را را نشان میدهد.
 • داشبوردی قدرتمند برای دستیابی به اطلاعات و مدیریت بهتر در یک نگاه، برای کاربران فراهم میکند.

۱۰- جدایی Platform: پیش از این، هنگامی که شما به یک محیط CRM وارد میشدید، با بخش های فروش، بازاریابی و خدمات و خدمات پروژه همراه بودید. همه در آنجا مستقر بودند، اما در پشت صحنه، اگر می خواستید در ماژول سرویس تغییری ایجاد کنید، مجبور بودید به کل زیر ساخت برنامه وارد شوید تا یک اصلاح ایجاد کنید. در 9.0، آنها همه این موارد را خارج کرده و آنها را به برنامه تبدیل کرده اند. اکنون، فروش، بازاریابی ، خدمات به مشتری و … همه برنامه های خاص خودشان هستند، به صورت مجزا قابل تغییر میباشند.

۱۱- افزایش امنیت: پیشرفتهای امنیتی ساخته شده در نسخه 9.0 ساده اما مؤثر هستند. اکنون در اینجا، می توانید مدت زمان جلسه را تغییر دهید، مدت زمانی که میتواند جلسه وقت ببرد قبل از زمانبدی را تعیین می کنید و کنترل بیشتری بر روی جلسه و زمان بندی ها دارید.

۱۲- ادغام فرایند مایکروسافت (Microsoft Flow Integration): در داخل سیستم گنجانیده شده است و اکنون می توانید مستقیماً آن را از رکوردها اجرا کنید. اگر برای پیشبرد اطلاعات Dynamics 365  یک قالب، سیستم متفاوت یا فرایند(flow)های مختلفی تنظیم کرده اید اکنون می توانید آن فرایند ها را مستقیماً از رکوردها در صورت درخواست انجام دهید. بر فرض مثال: اگر بر روی رکورد های بخش اشخاص هستید میتوانید بر روی بیضی های بالای صفحه خود کلیک کرده، فرایند مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس روی رکورد شخص انتخابی اجرا کنید. این فرایند می تواند ارسال ایمیل یا برخی کارکردهای دیگر باشد که از طریق Microsoft Flow به صورت خودکار انجام میگیرد. کاربران نهایی می توانند بدون تماس با سرپرستها، فرایندهای روی رکوردها را انجام دهند. این قابلیت فقط به بخش اشخاص در سیستم محدود نمیشود؛ بلکه شما می توانید در صورت نیاز، از فرایند ها در بخش های اشخاص، فرصت ها، فرصت های فروش و.. استفاده کنید.

۱۳- بروزرسانی ها برای طراح برنامه(Updates to App Designer): این یک ابزار مهم در Microsoft Dynamics 365 / CRM نسخه 9.0 در مقایسه با 8.2 است، به شما کمک می کند تا همه مؤلفه ها را به سرعت جمع کنید. نوع ساختار اطلاعاتی و رابط کاربری ساده روند ساخت یک برنامه را بسیار ساده تر می کند و شما می توانید بدون نیاز به نوشتن کد، برنامه هایی خاص برای نقش ها و عملکردهای تجاری خود ایجاد کنید.

۱۴- رنگ پانل قابل ویرایش: اکنون شما می توانید رنگ پنل را در زیر شبکه ها(Sub grids) تغییر دهید. بعد از بروزرسانی Dynamics 365 9.0 می توانید سیستم را کمی بهتر کدگذاری کنید. ممکن است تغییر رنگ پانل یک چیز کوچک باشد اما در واقع می تواند تأثیر خوبی بگذارد. با تغییر رنگ پنل ما به کاربران خود یادآوری می کنیم که برای جستجوی اطلاعات مورد نیاز خود به یک مکان خاص و سازماندهی شده توجه کنند و در همان مکان اطلاعات مورد نظر خود را بررسی کنند. همچنین باعث می شود صفحه بسیار سازمان یافته تر به نظر برسد.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.