به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

آموزش استفاده از واتساپ در ورک فلو

برای ارسال واتساپ در ورک فلو به روش زیر عمل میکنیم، همچنین توضیحات مربوط به اضافه کردن اتچمنت در ورک فلو ارائه گردیده است.

ساختن رکورد واتساپ

پس از ایجاد ورک فلو دلخواه، در صورتی که تحت شرایطی قرار است پیام واتس اپ ارسال گردد، شرط ها را ایجاد کرده و سپس مراحل زیر را انجام میدهیم:

۱- انتخاب ایجاد رکورد

۲- انتخاب واتساپ و کلیک بر روی گزینه ی تنظیمات، توجه داشته باشید برای تفکیک راحت تر یک نام که نشان دهنده عملکرد این مرحله است برای step مربوطه انتخاب نمایید، در اینجا 123 برای تست انتخاب شده است.

۳- در پنجره باز شده تنظیمات دلخواه مانند نوع پیام، شماره فرستنده و شخصی که قرار است پیام برایش ارسال گردد را انتخاب کرده و رکورد را ذخیره میکنیم.

اضافه کردن اتچمنت

۱- اگر بخواهیم تصویری برای این پیام الصاق کنیم میتوانیم پس از ایجاد رکورد، یک note ایجاد و به رکورد ایجاد شده متصل کنیم.

۲- یک عنوان برای رکورد انتخاب میکنیم، این عنوان در متن ارسال شده در واتساپ قرار نمیگیرد و صرفا یک نام برای اتچمنت است. سپس از قسمت LOOK FOR رکوردی که ایجاد شده در مرحله قبل که در اینجا 123 نامگذاری شد را انتخاب میکنیم (نام گذاری برای استفاده سریع تر در این مراحل می باشد)

۳- پس از انتخاب رکورد مربوطه بر روی قسمت ریگاردینگ بر روی فرم کلیک میکنیم و از سمت راست گزینه اکتیویتی را انتخاب کرده، ابتدا بر روی گزینه add کلیک کرده تا در کادر پایین اضافه گردد و در نهایت بر روی گزینه ok کلیک میکنیم تا در فیلد ریگاردینگ پر شود.

۴- حال فایل مورد نظر را با کلیک بر روی گزینه Browse انتخاب و بر روی گزینه Attach کلیک میکنیم و در نهایت بر روی گزینه Save and close کلیک میکنیم.

مرحله ی نهایی ارسال واتساپ

برای اینکه رکوردی که ایجاد کردیم را به صورت اتومات از طریق ورک فلو ارسال کنیم نیازمند تغییر وضعیت رکورد میباشد، برای انجام این کار یک step جدید برای تغییر وضعیت ایجاد و وضعیت رکورد ایجاد شده را بر روی open قرار میدهیم.

پس از انجام مراحل بالا اگر ورک فلو شما تکمیل شده است و نیاز به اضافه کردن شرط دیگری ندارید، ورکفلو را اکتیو نمایید. حال پس از به وجود آمدن شرایط اعلام شده در ورک فلو که در این تست ورک فلو به صورت دستی اجرا میگردد، یک رکورد واتساپ ایجاد و ارسال میگردد.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.