به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

داستان پروژه دنون نوتریشیا

داستان برند دنون

با شعار تعذیه بهتر، زندگی بهتر و جهانی بهتر، دنون یکی از بزرگترین مجموعه های تولید مواد غذایی در جهان به شمار میره که در زمینه تولید چهار محصول غذای کودک، غذای بیمارستانی، آب سالم و محصولات لبنی فعالیت می کنه. شرکت پودر شیر مشهد که یکی از بزگترین کارخانه های تولید پودر شیر در خاورمیانه به حساب میاد و فعالیت خودش رو از سال 1381 آغاز کرده، از سال 1387 شروع به سرمایه گذاری و همکاری مشترک با کمپانی دنون کرد تا محصولات مورد تایید این برند معتبر رو در اختیار مردم ایران قرار بده.

با وجود گستردگی بزرگی که مجموعه دنون، در قالب شرکت شیر مشهد در ایران داره، به توسعه سیستم نرم افزاری یکپارچه نیاز داشت. چراکه تو بعضی از بخش ها دچار کمبودهایی بود که باید اونها رو برطرف می کرد. به همین خاطر لازم می دید با یک شرکت معتبر در زمینه پیاده سازی نرم افزارهای CRM همکاری کنه. بنابراین با کیان پرداز هوشمند تماس گرفت.

کیان پرداز هوشمند مفخره که بخشی از توسعه سیستم نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت دنون رو انجام داده. خدماتی که ما برای دنون انجام دادیم بیشتر مختص بخش مرکز تماس و سیستم تلفنی مجموعه و اجرای سیستم کمیته سلامت  بود. ما تونستیم با پیاده سازی Care Line بخش صدای مشتری مجموعه را ارتقا بدیم تا راحت تر بتونن درخواست های مشتریان رو ثبت و ضبط کنن. با اینکار، امکان پیگیری و عودت بهتر درخواست ها فراهم شد. صدای شکایات مشتریان بهتر به گوش مجموعه رسید و روال عودت کالا ارتقای بیشتری پیدا کرد.

نتیجه بهینه سازی روال صدای مشتری و راهنمایی ةن مجموعه دنون این بوده که تونستن خدمات بهتری به مشتریان خودشون ارائه بدن و کیفیت سرویس دهی رو بالا ببرن، تا هرچه بیشتر موجب افزایش رضایت و اعتماد مشتریهاشون بشن. چیزی که برای یک مجموعه بزرگ و معتبر مثل دنون، مخصوصا با وضعیت کنونی بازار ایران، اهمیت بسیار زیادی داره.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.