به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

داستان پروژه ماموت

دنیای ماموت

شرکت دنیای ماموت یکی بزرگترین و برترین کمپانی های تولیدکننده انواع ساندویچ پنل، کانکس، کانتینر، تریلر و اتاق های ایزوله تو خاورمیانه به حساب میاد. دنیای ماموت کار خودش رو حدود 30 سال پیش، یعنی از سال 1370 آغاز کرد و تونست در دوره سازندگی نقش اثرگذاری در خودکفایی صنایع کشور داشته باشه. امروزه ماموت تونسته به یکی از قطب های صنعتی در داخل کشور تبدیل بشه، که اتفاقا فعالیت های بسیار گسترده ای هم داره. ماموت عملا به یک هلدینگ بزرگ تبدیل شده که چندین شرکت زیرمجموعه براش کار می کنن.

طبیعیه که چنین شرکت بزرگی بدون در اختیار داشتن یک سیستم نرم افزاری یکپارچه برای مدیریت ارتباط های داخلی و ارتباط با مشتریانش، نمی تونه سفارشات خودش رو نظم ببخشه و به خوبی به درخواست ها و نیازهای مشتریانش پاسخ بده. به ویژه که نوع کسب و کار دنیای ماموت به شکلیه که اصولا با مشتریان بزرگ سر و کار داره و سفارشات پر چزئیاتی رو ثبت می کنه. پس نیاز داره تو ثبت و پیگری سفارشاتش دقیق باشه.

زمانی که دنیای ماموت با کیان پرداز هوشمند تماس گرفت، به سیستم های نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتری یا همون CRM مجهز بود. اما نرم افزاری که از اون استفاده می کرد نمی تونست نیازهای جدیدی که براش پیش اومده بود رو برطرف کنه.

دنیای ماموت در حین احیا و اجرای پروژه SAP  خودش، احتیاج داشت که یک سری روال های مخصوص شماره گذاری اسکانیا و تریلر رو پیاده سازی کنه. و این کاری بود که کیان پرداز هوشمند حدود 10 سال پیش برای ماموت انجام داد. اما همون سیستمی که 10 سال پیش برای دنیای ماموت پیاده سازی کردیم، هنوزم داره به خوبی کار می کنه و نیازهای شرکت رو پاسخ می ده.

البته ابعاد همکاری ما با دنیای ماموت گسترده تر بود، چراکه این همکاری همچنان ادامه داره و به صورت موازی روال ها و سیستم های دیگه ای که بهشون نیاز داشتن رو  تأمین می کنیم یا در صورت نیاز  ارتقا می دیم.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.