به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

مشتریان خود را مورد توجه قرار دهید

موفقیت راهکارهای بازاریابی به میزان موفقیت شما در برقراری ارتباط موثر با مشتریان بالقوه بستگی مستقیم دارد. به عبارت ساده تر، هرچقدر بهتر بتوانید با مردم و مشتریان هدف خود ارتباط برقرار کنید، موفقیت شما در امر بازاریابی هم بیشتر خواهد بود. نرم افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM (Customer Relationship Management) اصولا برای بهینه سازی و بهبود ارتباط شما با مشتریان طراحی شده است. شرکت کیان پرداز هوشمند با پیاده سازی اختصاصی نرم افزار مایکروسافت داینامیکس 365، به عنوان بهترین نرم افزار جامع CRM و XRM، به شما کمک می کند تا پیشرفت قابل توجهی را در زمینه بازاریابی مجموعه تجاری خود تجربه کرده و علاوه بر افزایش درصد جذب و مدیریت مشتریان، راندمان کاری خود را نیز در این زمینه بالاتر ببرید. به صورت کلی مهمترین مزیت های راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در بخش بازاریابی عبارتند از:

بهینه سازی بازاریابی در فضای وب

امروزه آمار تعداد مشتریانی که به خریدهای اینترنتی و آنلاین علاقه مند شده اند روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از کسب و کارها هم هستند که یا اصولا حول محور فروش اینترنتی شکل گرفته اند یا به بسترهای فروش آنلاین مهاجرت کرده اند یا حداقل بخشی از فروش خود را در بسترهای آنلاین انجام می دهند. اما نرم افزار   CRM مایکروسافت داینامیکس چه کمکی در زمینه بازاریابی در فضای وب به شما می کند؟

اول از همه اینکه اگر فروش شما از طریق وبسایت است، می توانید وردپرس را به CRM متصل کنید تا داده های مشتریان به صورت خودکار در وبسایت ثبت شوند. علاوه بر آن می توانید با استفاده از ابزارهای تحلیلی این نرم افزار میزان تعاملات مشتریان با وبسایت خود را نیز بررسی نمایید و ببیند که کدام مشتریان، بیشتر کدام محصولات یا خدمات را خریداری کرده اند. این ابزارها همچنین به شما کمک می کنند تا مشتریانی که پتانسیل بالاتری دارند را نیز شناسایی کرده و تبلیغات آنلاین خود را به خوبی جهت دهی کنید. 

در کنار وبسایت، اگر فروش آنلاین شما بیشتر از طریق فضای شبکه های اجتماعی است، می توانید این شبکه ها را نیز به سیستم جامع CRM مایکروسافت داینامیکس کیان پرداز هوشمند متصل کنید تا از این طریق بتوانید میزان فعالیت های مشتریان خود را ردیابی کرده، به کامنت ها و سوالات آنها در سریع ترین زمان ممکن پاسخ دهید و البته میزان و اثرگذاری فروش خود را نیز تحلیل و بررسی نمایید.

CRM for services

ایمیل مارکتینگ

طبق تحقیقات انجام شده، ایمیل مارکتینگ می تواند حتی از بازاریابی پیامکی و تلفنی هم کارآمدتر باشد. مخصوصا در ایران که تعداد طرفداران و کاربران فعال ایمیلی زیاد نیست. در ایران آنهایی که استفاده روزانه و فعال از ایمل دارند، واقعا به صندوق نامه های خود متعهد هستند و از هیچ نامه ای سرسری عبور نمی کنند. به همین خاطر هدفگیری این مخاطبان در بازاریابی ایمیلی می تواند واکنش و درصد تعامل بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

ابزارهای CRM مایکروسافت داینامیکس کیان پرداز هوشمند به شما کمک می کند تا با مشاهده تاریخچه ایمیلی هرکدام از مشتریان، کمتر مزاحم آنها شوید. به عنوان مثل اگر برای یک مخاطب بیش از حد ایمیل تبلیغاتی بفرستید، شانس اینکه او هیچکدام از آنها را باز نکند بالا می رود.

همچنین با CRM می توانید نامه های الکترونیکی شخصی تری را متناسب با اطلاعات فردی او در پرونده اش تنظیم کنید، و برای او بفرستید. در این ایمیل شخصی می توانید علایق و درخواست های روتین او را هم بگنجانید تا بهتر بتوانید نظر او را جلب کنید.

CRM برای واحد خدمات

بازاریابی پیامکی

نرم افزار CRM مایکروسافت داینامیکس، می توانند کمک بسیار زیادی هم در بازاریابی های پیامکی به شما بکنند. چراکه تمام داده های مخاطبان و مشتریان در پرونده شخصی هرکدام از آنها، در نرم افزار CRM ثبت می شود و به شما کمک می کند تا ارتباط شخصی تر و موثرتری با هریک از آنها برقرار کنید.

همه ما از پیامک های تبلیغاتی بدمان می آید و واقعیت هم این است که بازدهی این روش بازاریابی دیگر آنقدرها بالا نیست. اما نرم افزارهای CRM می توانند همین ابزار به ظاهر از مد افتاده را دوباره احیا کرده و کارایی و بازدهی آن را به شدت بالا ببرند. با استفاده از مایکروسافت CRM می توانید محتوای پیامک های بازاریابی و تبلیغاتی خود را به درستی انتخاب و تنطیم نموده و آنها را برای مخاطبان درست ارسال کنید.

علاوه بر آن می توانید بررسی کنید و ببینید که کدام پیامک ها بیشتر توسط چه کسانی باز شده اند تا از این طریق مشتریان بالقوه خود را بهتر بشناسید. بررسی و تحلیل پیامک های ارسال شده و نرخ پاسخگویی به آنها، به شما کمک می کند تا متن این پیام ها را شخصی تر کرده و نرخ پاسخگویی و تعامل مشتریان را بالاتر ببرید.

دسته بندی مشتریان و هدفگذاری برای آنها

با استفاده از پروفایل های شخصی که نرم افزار CRM مایکروسافت داینامیکس کیان پرداز هوشمند در اختیار شما قرار می دهد، شما می توانید مشتریان را بر اساس پارامترهای متنوعی همچو.ن جنسیت، محدوده سنی، شغل، جایگاه شغلی، محل سکونت، میزان واکنش به ایمیل ها یا پیامک های ارسالی، میزان تعامل در شبکه های اجتماعی و غیره دسته بندی کرده و هدفگذاری مجزایی برای هرکدام از آنها داشته باشید.

اینکار باعث می شود تا از صرف هزینه های بیهوده برای بازاریابی جلوگیری نموده و بازدهی استراتژی های بازاریابی خود را به شدت افزایش دهید.

تحلیل رفتار مشتریان

با ثبت و آنالیز تمام تعاملات و تراکنشان انواع مشتریان در بسترهای مختلف فروش، شما می توانید آنالیز درستی از رفتارهای خرید آنان داشته باشید. تحلیل کردن دقیق رفتارهای مشتریان به شما نشان می دهد که کدام مشتریان، کدام محصولات را بیشتر از کدام بسترهای فروش خریداری می کنند؟

به عنوان مثال می توانید بفهمید که در 6 ماه گذشته فروش کالای شماره 1 در شبکه های اجتماعی بیشتر بوده و بیشتر توسط خانم های میانسال خریداری شده است. یا اینکه کالای شماره 2 بیشتر در بستر حضوری فروش داشته و پسران نوجوان بیشترین طرفدار آن بوده اند. این داده های تحلیلی کمک بسیار زیادی در تبیین استراتژی های دقیق بازاریابی می کنند.

پیش بینی استراتژی های بازاریابی در آینده

داده ها، گزارش ها و نمودارهای تحلیلی ارائه شده توسط نرم افزار CRM مایکروسافت داینامیکس، به شما کمک می کند تا روند تعامل مشتریان خود را در بازه های زمانی کوتاه تا بلند بررسی نمایید. این داده ها به شما کمک می کنند تا بتوانید استراتژی های بازاریابی خود در آینده را پیش بینی کنید. بیش بینی استراتژی های بازاریابی، شما را از رقبای خود جلوتر می اندازد و باعث می شود نفر اول در صف ارتباط با مشتریان باشید.

بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی معمولا پرهزینه و ریسکی هستند. از طرف دیگر هیچوقت به درستی معلوم نیست که میزان آورده آنها چقدر است. اما استفاده از ابزارهای CRM و تحلیل کانال های ورودی مشتریان، می توانید میزان موفقیت کمپین های تبلیغاتی خود را ارزیابی کنید. به همین خاطر پیش از راه اندازی و صرف هزینه های زیاد برای کمپین های تبلیغاتی بزرگ، بهتر است چند نمونه کوچک از این کمپین ها را راه اندازی کرده و با ابزارهای CRM میزان موفقیت و اثرگذاری هرکدم را بررسی کنید، سپس وقت و هزینه خود را روی مدل موفق تر سرمایه گذاری نمایید.

CRM for services

اگر مایل به نصب و راه اندازی سیستم های جامع CRM جهت افزایش فروش هستید، می توانید با کیان پرداز هوشمند تماس بگیرید. شرکت کیان پرداز هوشمند نرم افزار جامع CRM مایکروسافت داینامکس 365 را به صورت اختصاصی برای شما پیکربندی کرده و متناسب با نیازها و ظرفیت های شما آن را پیاده سازی می کند.  

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.