به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

داستان پروژه پیشتاز طب زمان

پیشتازطب یکی از اولین و بزرگترین شرکت های دانش بنیان تو ایرانه که حدود 24 ساله در زمینه تولید انواع کیت های آزمایشگاهی فعالیت می کنه. این کمپانی که بهترین استانداردهای کیفی جهان رو داره امروزه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان کیت های آزمایشگاهی تو کشور به حساب میاد، که بیشتر از 40 محصول مختلف تولید کرده.

یکی بزرگترین تولیدات اخیر این شرکت هم کیت های تشخیص کرونا بود که تو دوران همه گیری کویید-19 تونست به خیلی از مردم کمک کنه.

زمانی که پیشتازطب با ما تماس گرفت، دقیقا تو اوج دوران کرونا بود. یعنی وقتی که خیلی از کارمندان مجبور به دورکاری بودن و شرکت تو مدیریت کارهاش دچار مشکل شده بود. مخصوصا که به واسطه نوع کارش و کیت جدیدی که ساخته بود، ناگهان حجم سفارش و فعالیت هاش هم گسترده شده بود. پس نیاز داشت هرطور شده ساختار سیستماتیک خودش را ساماندهی کنه، تا بتونه تو اون وضعیت دشوار پاسخگوی نیاز مشتری های زیادش باشه.

یکی از اولین کارایی که کیان پرداز هوشمند برای پیشتازطب انجام داد، مدیریت داده های پنهانش بود. گرچه پیشتازطب شرکت بزرگ و با سابقه ای محسوب میشه، اما تو مدیریت یکپارچه اطلاعاتش مشکل داشت. به خاطر همین خیلی از داده هاش، که بعضا هم حیاتی بودن، تو سیستم نه چندان منظمش گم میشدن و پیدا کردنشون تو زمان مناسب یا ناممکن بود یا خیلی سخت شده بود! به همین دلیل هم بود که مدیریت و سازماندهی داده های موجود، اولین کاری بود که باید برای پیشتازطب انجام می دادیم. با استفاده از نرم افزار CRM مایکروسافت داینامیکس تونستیم تمام داده های شرکت رو استخراج کنیم و تو بستر منظم نرم افزار، به صورت یکپارچه در اختیار واحدهای مختلفش قرار بذاریم تا هر وقت که خواستن، در سریع ترین زمان ممکن بتونن به اطلاعات مورد نظرشون دسترسی داشته باشن.

گام مهم بعدی، سازماندهی ارتباطات داخلی و خارجی شرکت بود. یعنی هم ارتباط داخلی بین کارکنای بخش های مختلف باید بهینه سازی می شد، و هم ارتباط شرکت با مشتریان باید مدیریت بهتری پیدا می کرد. گفتیم که شرکت تو دوران کرونا نیمی از کارمنداشو به شکل دورکاری در اختیار داشت و تو این شرایط دسترسی به خیلی از اطلاعات حیاتی، مخصوصا برای کارمندای دورکار سخت و زمانبر بود. به همین خاطر پیشتازطب به بستر یکپارچه و مشترکی نیاز داشت تا همه بتونن از هر جایی به صورت آنلاین به اطلاعات مورد نیازشون در هر بخشی دسترسی داشته باشن. بستری که مایکروسافت داینامکس CRM براشون فراهم کرد.

با این کار دیگه نیازی نبود کسی به کارمند یک واحد دیگه تماس بگیره و ازش بخواد داده های مورد نظرش رو پیدا کنه. دیگه همه می تونستن به صورت همزمان اطلاعات پرونده های مختلف رو به روزرسانی کنند تا هیچ درخواستی بدون پاسخ باقی نمونه.

علاوه بر این، کیان پرداز هوشمند کار اتوماسیون بخش فروش پیشتازطب رو هم انجام داد تا روند رسیدگی به تقاضای مشتریان آسونتر بشه. از طرف دیگه، ناگهان سهم زیادی از فروش این شرکت هم به واسطه همه‌گیری کرونا، به فروشگاه آنلاین منتقل شده بود و این بستر فروش هم نیاز به مدیریت و سازماندهی مجدد داشت.

با استفاده از خدمات  CRMکیان پرداز هوشمند، شرکت پیشتازطب تونست با موفقیت روند فروش آنلاین رو پایه ریزی کنه و با حفظ اعتبار چندین ساله اش خودش رو به عنوان یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد هم به مشتری هاش معرفی کنه.

روی هم رفته یکپارچه سازی نرم افزاری سیستم پیشتازطب بهشون کمک کرد تا راندمان کاری خودشون را بالا ببرن و بتونن فشار کاری زیادی که تو اون مقطع بهشون وارد شده بود رو به خوبی مدیریت کنن. همین مدیریت مناسب باعث شد تا سهم فروش محصولات پیشتازطب، مخصوصا کیت های تشخیص کرونا افزایش چشمگیری پیدا کنه و این شرکت بتونه دوباره خودش رو به عنوان یکی از بهترین عرضه کننده کیت های آزمایشگاهی معرفی کنه.

کیان پرداز هوشمند افتخار داره که همچنان به همکاری خودش با پیشتازطب ادامه میده و کارهای مربوط به توسعه، به‌روزرسانی و پشتیبانی از سیستم نرم افزاری CRM اونها رو مدیریت می کنه.

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.