به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

تمایل مشتری را به خرید تبدیل کنید

مایکروسافت داینامیکس ۳۶۵ به عنوان یک نرم افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتری کمک های زیادی به شما در بخش فروش می کند. بسیاری از کسب و کارها CRM را یک سیستم لوکس و غیر ضروری می دانند اما اطلاع ندارند که نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می تواند بین 30 تا حتی 80 درصد میزان فروش مجموعه های تجاری را افزایش دهد!

مایکروسافت داینامیکس از راه های زیر مستقیما روی افزایش سودآوری و فروش کسب و کار شما اثر می گذارد:

بالا بردن آگاهی شما درباره مشتریان

با استفاده از سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری CRM می توانید آگاهی دقیق تری از مشتریان خود به دست بیاورید. بهره مندی از نرم افزارهای CRM برای شرکت ها یک مزیت رقابتی محسوب می شود، چراکه با استفاده از آن می توانند داده های خود از مشتریان را سازماندهی کرده و بیشترین استفاده را از این اطلاعات، در راستای افزایش فروش خود ببرند.

با بهره مندی از نرم افزار مایکروسافت داینامیکس CRM، کارشناسان فروش شما می توانند به صورت مجزا به نام، آدرس محل سکونت، راه های ارتباطی (مانند آدرس ایمیل، شماره تلفن، پیج شبکه های اجتماعی)، وب سایت، موقعیت مشتری در قیف فروش، ارتباطات او با سایر مشتریان و حتی اطلاعات فردی مانند تاریخ تولد، جایگاه شغلی و غیره دسترسی داشته باشند.

دسترسی به این داده ها به کارشناسان فروش کمک می کند تا ارتباط بهتر، موثرتر و شخصی تری با مشتریان برقرار کنند و شانس تبدیل آنها به یک مشتری فعال را به شدت افزایش دهند.

CRM برای فروش

کمک به حفظ مشتری

حفظ مشتری های فعلی و تبدیل آنها به مشتریان وفادار یکی از مهمترین کارهایی است که هر مجموعه تجاری باید آن را انجام بدهد. به یاد داشته باشید که مشتریان وفادار درصد کمتری از تعداد کل مشتریان شما را تشکیل می دهند، اما بیشترین درصد از سهم فروش متعلق به آنهاست. پس حفظ مشتری اصولا از جذب مشتری جدید مهم تر است.

نرم افزار مایکروسافت داینامیکس به شما کمک می کند تا با آگاهی از علایق مشتریان وفادار، رتبه بندی و تخصیص امتیازات ویژه به آنها، ارائه پیشنهادات جذاب، تخصیص تخفیف های ویژه و غیره هرچه بیشتر رضایت آنها را جلب کنید تا همچنان مشتری وفادار شما باقی بمانند.

پیش بینی نیازهای مشتریان

نرم افزارهای CRM با ثبت تاریخچه تعاملات هر مشتری با مجموعه، می توانند شمایی کلی از سلیقه مشتری را به شما نشان دهد. زمانی که عادات خرید و سلیقه هر مشتری را بهتر بشناسید، راحت تر می توانید نیازهای او را پیش بینی کرده و دقیقا همان چیزی را به او پیشنهاد کنید که می دانید به آن علاقه مند است. این کار باعث بالا رفتن کیفیت، سرعت و میزان فروش مجموعه شما می شود.

CRM برای فروش

 بهبود و تسریع ارتباط با مشتری

هرچقدر در پاسخگویی به درخواست و نیازهای مشتریان سریع تر عمل کنید، در نظر او حرفه ای و قابل اعتمادتر جلوه خواهید کرد. نرم افزارهای جامع CRM با یکپارچه سازی نامه های الکترونیکی ارسالی، پیامک ها، ردیابی نظرات و کامنت های آنلاین، اطلاع رسانی به موقع از شکایات ثبت شده، تیکت گذاری، تنظیم تقویم رسیدگی به درخواست مشتریان و غیره، به شما کمک می کند تا سرعت و کیفیت ارتباط خود با مشتری را افزایش داده و از این طریق رضایت و اعتماد او را بیشتر جلب کنید.

ارائه گزارش فروش

نرم افزارهای CRM می توانند در بازه های زمانی دلخواه شما، گزراش ها و نمودارهای مختلفی از فروش را ارائه کنند. با بررسی این گزارش ها می توانید وضعیت قیف فروش خود را ارزیابی کنید، درصد موفقیت معاملات را بسنجید، تعداد معامله های انجام شده را ببینید، محصولات پرفروش را بشناسید، نرخ فروش های جانبی را بررسی کنید و غیره.

این گزارش ها به شما نشان می دهند که در کدامیک از مراحل فروش موفق تر عمل کرده اید و در کدام مراحل ضعف دارید. بررسی این گزارش ها وضعیت بخش فروش مجموعه شما را مشخص کرده و نقاط ضعف و قوتتان را به شما نشان می دهد تا به درستی آنها را برطرف یا تقویت کنید.

پیش بینی فروش

نرم افزار مایکروسافت داینامیکس 365 با استناد به گزارش ها و شاخص های مختلفی که در اختیار شما قرار می دهد، به شما نشان می دهد که آیا با این میزان از فعالیت و کارایی می توانید به اهداف فروش خود دست پیدا کنید یا خیر. این ابزار نرم افزاری می تواند بر اساس استراتژی های تعیین شده، میزان فروش شما را در آینده دور و نزدیک پیش بینی کند. بر اساس این پیش بینی ها می توانید استراتژی و برنامه های خود را تغییر داده و مجموعه را در مسیر درست هدایت کنید.

به عنوان مثال CRM برای شما پیش بینی می کند که فروش محصول در طول بازه زمانی مورد نظر شما رو به کاهش گذاشته است و در عوض فروش محصولی دیگر افزایش پیدا کرده است. با این حساب شما خواهید دانست که در آینده بهتر است روی فروش کدام محصول بیشتر تمرکز کنید.

افزایش راندمان کاری

نرم افزار  CRMبا اتوماسیون فرآیندهای تکراری مانند ارسال پیامک ها و ایمیل های پیگری یا تبلیغاتی، ثبت و دسته بندی برخی از داده های ساده و تکراری و غیره، حجم بیهوده کاری هایی که تنها وقت و انرژی نیروهای متخصص انسانی را می گیرند، کم کرده و از این طریق به آنها کمک تا تمرکز بیشتری روی فروش و ارتباط با مشتری داشته باشند. این کار شدیدا باعث بالا رفتن راندمان کاری آنها می شود.

پیگیری سرنخ ها

نرم افزار CRM نقش مهمی در نظم بخشی به کار کارشناسان فروش دارد. CRM می تواند بر اساس تاریخ های تعیین شده یادآوری هایی را جهت پیگری مشتریان به کارشناس فروش ابلاغ کند تا هیچ سرنخی بدون ردیابی و پیگری رها نشود. یادتان باشد که با پیگری صحیح، هر مشتری بالقوه می تواند به یک مشتری وفادار ارزشمند برای شما تبدیل شود.

CRM برای فروش

اگر مایل به نصب و راه اندازی سیستم های جامع CRM جهت افزایش فروش هستید، می توانید با کیان پرداز هوشمند تماس بگیرید. شرکت کیان پرداز هوشمند نرم افزار جامع CRM مایکروسافت داینامکس 365 را به صورت اختصاصی برای شما پیکربندی کرده و متناسب با نیازها و ظرفیت های شما آن را پیاده سازی می کند.  

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.