به دلیل اختلال مخابراتی خواهشمند است از طریق شماره 09198906850 با ما در ارتباط باشید

نحوه ارائه خدمات به مشتریان را بازبینی کنید

ارائه خدمات پس از فروش مناسب یکی از مهمترین اصول موفقیت در هر کسب و کار به شمار می رود. اصولا خیلی از مشتریان هستند که به خاطر کیفیت خدمات و پشتیبانی یک مجموعه تجاری است که آن را انتخاب می کنند، نه فقط به خاطر کیفیت یا قیمت خود محصول. مهم شدن بحث گارانتی محصولات و خدمات نیز نمود بارز همین موضوع است.

 ارائه خدمات پس از فروش مناسب بیشتر از جذب مستقیم مشتری، باعث حفظ مشتریان و افزایش نرخ تبدیل آنها به مشتریان وفادار می شود. بنابراین اگر می خواهید مشتریان خود را راضی نگه داشته و آنها را حفظ کنید، باید کیفیت ارائه خدمات شما بالا باشد. به یاد داشته باشید که مشتریان راضی بزرگترین سرمایه شما هستند که می توانند باعث جذب مشتریان بیشتر شوند.

نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM ابزارهایی هستند که می توانند در زمینه بهبود ارائه خدمات کمک بسیار زیادی به شما بکنند. مایکروسافت داینامیکس 365 به عنوان یکی از برترین نرم افزارهای CRM در جهان مزیت های قابل توجهی در افزایش کیفیت ارائه خدمات پس از فروش مجموعه شما دارد. کارهایی که مایکروسافت داینمیکس کیان پرداز هوشمند برای شما انجام می دهد عبارتند از:

افزایش سرعت پاسخگویی به مشتریان

نرم افزارهای CRM اصولا برای بهینه سازی ارتباط شما با مشتریان از کانال های مختلف طراحی شده اند. جدای از فروش و بازاریابی، یکی از مهمترین این کانال های ارتباطی، بخش پشتیبانی و ارائه خدمات است. نرم افزارهای CRM پایگاهی منظم از داده های مشتریان مجموعه را در اختیار کارکنان بخش خدمات و پشتیبانی قرار می دهد. زمانی که از سیستم های نرم افزاری CRM استفاده می کنید داده ها و اطلاعات مشتریان در پرونده های مجزا، در سیستم جامع شرکت ثبت می شود. از این رو کارکنان بخش خدمات و پشتیبانی راحت تر می توانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

با پیاده سازی نرم افزار جامع CRM مایکروسافت داینامیکس، تمام اطلاعات مشتری اعم از نام، آدرس، شغل، تاریخچه تمام تعاملات و تراکنشات، سابقه ثبت شاکایت، موضوع شکایات، درخواست های رایج و خلاصه تمام اطلاعات او که به شما مربوط می شوند، در یک پرونده جداگانه ثبت می شوند. از این رو زمانی که مشتری با مجموعه شما به هر شکلی تماس می گیرید، کارشناس شما در لحظه به تمام اطلاعات او دسترسی پیدا می کند.

دسترسی سریع به اطلاعات او، آگاهی از مشکلات رایج این مشتری و شناخت مشکلات رایج محصول یا خدمات مورد ارائه، باعث می شود تا سرعت عمل کارشناس در پاسخگویی به مشتری افزایش پیدا کند. این افزایش سرعت در پاسخگویی باعث می شود تا مشتری سریع تر به خواسته هایش برسد و احساس کند که مجموعه شما برای او ارزش و احترام قائل است. اتفاقی که باعث بالا رفتن هرچه بیشتر میزان رضایتمندی او می شود.

علاوه بر آن، نرم افزار مایکروسافت داینامکیس می تواند بسیاری از روندهای تکراری را حذف کرده و در وقت کارشناس و مشتری صرفه جویی کند. به عنوان مثال مشتری در حین تماس با بخش پشتیبانی، دیگر نیاز نیست توضیح دهد که چه محصول یا خدماتی را دریافت کرده است.

CRM برای خدمات

ثبت تاریخچه تعاملات و تراکنشات مشتری

با استفاده از نرم افزار مایکروسافت داینامیکس 365، کارشناس واحد خدمات و پشتیبانی می تواند در لحظه تماس به پرونده مشتری دسترسی داشته باشد و تاریخچه تمام تعاملات و تراکنشات او را مشاهده کند. می تواند ببیند که مشتری اخیرا و در گذشته چه محصول یا خدماتی را خریداری کرده است، معمولا چه محصولی را خریداری می کند، پیش از این سابقه ثبت شکایت به هر طریقی را داشته است یا خیر، معمولا با چه مشکلاتی مواجه شده است و غیره.

آگاهی سیستماتیک از این داده ها به کارشناس شما کمک می کند تا بهتر راحتر و البته سریع تر با مشکلات و خواسته های مشتریان رسیدگی کند. این کار همچنین تشخیص مشکل را آسان تر کرده و سرعت حل آن را بهبهود می بخشد.

کمک به بازاریابی و فروش

علاوه بر اینکه کارشناسان واحد خدمات و پشتبانی داده های ارزشمند خود را در اختیار کارشناسان واحدهای فروش و بازاریابی قرار می دهند، خودشان نیز به صورت غیر مستقیم به افزایش فروش و سودآوری مجموعه شما کمک می کنند. همواره تاکید کرده ایم که مشتریان راضی بزرگترین سرمایه های شما هستند. اینها کسانی اند که علاوه بر سودآوری مستقیم برای مجموعه، می توانند باعث جذب مشتریان بیشتر هم بشوند. معمولا هم شانش وفادار شدن افرادی که توسط مشتریان راضی شما به مجموعه معرفی شده اند، بسیار بالاست.

علاوه بر این، کیفیت ارائه خدمات و پشتیبانی به خودی خود باعث جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان شده و احتمال اینکه به مشتری دائم و وفادار شما تبدیل بشوند را زیادتر می کند.

CRM برای فروش

به اشتراک گذاشتن داده های مشتری با سایر تیم ها

واقعیت این است که مشتریان بیش از هر تیم دیگری، با تیم پشتیبانی و خدمات صحبت می کنند. تعاملات آنان با کارشناسان پشتیبانی می تواند اطلاعات ارزشمندی از نیازها و سلیقه آنها را به دست دهد. کارشناسان واحد خدمات و پشتیبانی می توانند اطلاعات جدیدی که از مشتری به دست می آورند را در پرونده عمومی او ثبت کنند. پرونده های که در لحظه در دسترس تمام کارکنان مربوطه قرار می گیرند.

با نگاه به داده هایی که کارشناسان خدمات از نیازها و خواسته های رایج مشتریان ثبت می کنند، کارشناسان واحد های فروش، بازاریابی و مدیریت می توانند به خوبی نیازها و تمایلات بازار مشتریان خود را ردیابی کرده و در راستای برآورده کردن آنها قدم بردارند. ثبت داده های ارزشمند توسط کارشناسان واحد خدمات و پشتیبانی، به صورت غیر مستقیم باعث بالا رفتن فروش و سودآوری مجموعه می شود. 

 

کمک به هویت سازی برند

استفاده از سیستم های یکپارچه CRM مانند مایکروسافت داینامیکس کیان پرداز هوشمند، به شما کمک می کند تا همیشه در دسترس مشتریان خود باشید. اینکه سریعا به تماس ها، ایمیل ها، تیکت ها یا پیام های مشتریان خود پاسخ بدهید بسیار مهم است. مشتری همیشه باید حس که شما آنجا هستید تا به خواسته هایش رسیدگی کنید.

این حضور مداوم باعث می شود تا مشتری به شما اعتماد کند و مجموعه شما یک هویت مستقل فردی برایش پیدا کند. فردی که به خوبی او را می شناسد، در دسترس اوست و به نیازهایش پاسخ می دهد. ایجاد چنین حسی در مشتری بزرگترین دستاوردی است که هر برند می تواند به آن برسد.

این به ویژه برای کسب و کارهای آنلاینی که مشتری نمی تواند به صورت مستقیم و حضوری با کسی در ارتباط باشد، بسیار مهم است. اصولا مشتریان به کسب و کارهای آنلاین به سختی اعتماد می کنند چون مطمئن نیستند که با چه کسی طرفند و به همین خاطر هیچوقت اطمینان ندارند که آیا پولشان را در امنیت خرج می کنند یا نه. به همین خاطر جلب اعتماد آنها بسیار مهم است. زمانی که مشتری به شما پول پرداخت می کند انتظار دارد همیشه در دسترس او باشید. حضوری که نرم افزارهای CRM آن را آسانتر می‌کنند.

اگر مایل به نصب و راه اندازی سیستم های جامع CRM جهت افزایش فروش هستید، می توانید با کیان پرداز هوشمند تماس بگیرید. شرکت کیان پرداز هوشمند نرم افزار جامع CRM مایکروسافت داینامکس 365 را به صورت اختصاصی برای شما پیکربندی کرده و متناسب با نیازها و ظرفیت های شما آن را پیاده سازی می کند.  

مشخصات و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

  ارتباط با کارشناسان، واتس اپ

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  پاسخگویی از طریق تلفن

  کارشناسان ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پاسخگوی شما می باشند.

  آخرین مقالات


   Upload File

   درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

    درخواست مشاوره

    درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.