به دلیل قطعی خطوط شرکت خواهشمند است تا برطرف شدن مشکل برای تماس از طریق شماره های ۰۹۱۹۸۹۰۶۸۵۰ یا ۰۹۳۹۳۹۵۹۰۸۲ با ما در تماس باشید

سوالات مربوط به بخش وب

شاید بارها نام وب سایت داینامیک یا وب سایت استاتیک را شنیده باشید در زیر به اختصار تفاوت این دو واژه را بررسی می کنیم :

تعریف یک وب سایت استاتیک : وب سایت های استاتیك معمولا با فرمت و زبان HTML و CSS ساخته می شوند که تنها کاربرد نمایش یک سری مطالب خاص از پیش تعریف شده را دارا می باشد. در وب سایت استاتیک شما قادر به ایجاد تغییر در محتوای آن نمی باشید و برای سایت هایی پیشنهاد می شود که اطلاعات آنها در بازه های زمانی طولانی مدت تغییر می کند، در واقع یک وب سایت استاتیک یا غیر هوشمند یک وب سایت پیش پا افتاده شاید با گرافیک مناسب تعریف می گردد که قابلیت های هوشمندی را ندارد و نمی تواند خود به امور کارهای وب سایت رسیدگی کند.
مزیت یک وب سایت استاتیک :

پایین بودن هزینه راه اندازی
معایب یک وب سایت استاتیک:

یک وب سایت استاتیک یک سایت کاملا ساده و شامل چندین صفحه استاتیک می باشد که تنها می تواند یک سری عکس ها و متون را به نمایش بگذارد.
وب سایت استاتیک قابلیت آپدیت روزانه را ندارد و به روزرسانی وب سایت نیاز به دانش کدنویسی و نرم افزارهای مرتبط است .
وب سایت های استاتیک اصولا در موتور جستجوگر گوگل ایندکس نمی شوند.
تغییر اطلاعات سایت های استاتیک اغلب با پرداخت هزینه مجدد انجام پذیر است پس در نتیجه گرچه ممکن است که هزینه اولیه ایجاد سایت هایی که از سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنند کمی بیش از سایت های استاتیک باشد ولی با توجه به مزایای این سیستم ها و ضعف سایت های استاتیک در به روز شدن آنها، در میان مدت و یا بلند مدت، انتخاب سیستم مدیریت محتوا انتخابی به مراتب مناسبتر و به صرفه تر می باشد.
در نتیجه وب سایت های استاتیک مانند وب سایت های متروک میمانند که از دیگر وب سایت ها بسیار عقب میمانند.

تعریف یک وب سایت داینامیک : یک وب سایت “داینامیک” شامل برنامه نویسی با زبان های مختلف وب می باشد که توسط گروه برنامه نویسی انجام میگیرد.که پایه و ساختمان آن نیز HTML و CSS می باشد اما هسته اصلی وب با زبان های برنامه نویسی مانند : PHP و یا ASP.NET و تکنولوژی Ajax شکل می دهد. . وب سایت های داینامیک که امروزه حجم عظیمی از بازار را به خود اختصاص داده اند این قابلیت را دارند که مدیر آن بدون داشتن دانش فنی وب سایت را مدیریت و اطلاعات آن را به روز نمایند.در وب سایت های داینامیک شما می توانید تمام اجزای وب سایت را تغییر و مدیریت نمایید. سایت شرکت های متوسط و بزرگ که به صورت مستمر (روزانه، هفتگی و یا ماهانه) به روز می شود حتما باید از سیستم مدیریت محتوا (CMS) بهره مند باشد. عدم وجود سیستم مدیریت محتوا منجر به افزایش چشمگیر زمان پاسخ گویی به نیاز مخاطبان و کاهش توان بروز عکس العمل نسبت به تغییرات بازار و در نهایت، عقب ماندن شرکت نسبت به سایر رقبا خواهد شد.
مزایای یک وب سایت داینامیک :

وب سایت هایی که به صورت داینامیک طراحی و پیاده سازی می گردند چون از آخرین تکنولوژی طراحی وب پیروی می کنند و به وب سایت های هوشمند شهرت دارند مسلما از وب سایت های استاتیک بهترهستند.
امكان مدیریت و به روز رسانی بدون تخصص :به روزرسانی وب سایت های داینامیک دشوار نیست و بسیار آسان و با داشتن دانش علوم اینترنت یک مدیر وب سایت می تواند به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی، وب سایت خود را به روز رسانی کند. در سیستم های مدیریت محتوا، کنترل پنل (بخش مدیریتی) وب سایت وجود دارد که امکان اعمال تنظیمات، ایجاد، ویرایش و به روز رسانی اطلاعات وجود دارد در صورتیکه این امکان در سایت های استاتیک وجود ندارد.
حضور در صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجو:وب سایت های داینامیک به علت برنامه نویسی شدن آنها و رعایت اصول طراحی وب به خوبی در صفحات گوگل ایندکس می گردند و وب وسایت شما بر اساس جستجو کاربران در صفحات نخست گوگل قرار می گیرد.
به روز رسانی همیشگی وب سایت به طوری که مخاطب زنده بودن وب سایت شما را احساس می نماید .
بارگذاری سریع حتی از کندترین خطوط موجود در کشور
صرفه‌جویی در زمان ایجاد و به روز رسانی وب سایتها
انعطاف‌پذیری بسیار بالا
توزیع مدیریت سایت در سیستم بین چند نفر
امنیت بالاتر وب ‌سایت
کاهش چشمگیر هزینه‌های نگهداری و پشتیبانی
پشتیبانی از چند زبان
امكان اضافه كردن امكانات سفارشی
طراحی قالب های اختصاصی با طراحی متفاوت و خارج از ساختار های رایج پرتال .
البته موارد ذكر شده تنها گوشه ای از مزایای این تكنولوژی میباشد .

به نکته نیز توجه داشته باشید وب سایت های بزرگ دنیا هیچ کدام یک وب سایت استاتیک نمی باشند.!
پس برای داشتن وب سایت خود گزینه داینامیک بودن آن را انتخاب کنید.

لیست مواردی که باعث قرار گرفتن وب سایت در لیست سیاه موتورهای جستجو می شود به شرح زیر می باشد.

محتوای تولید شده به طور خودکار: محتوایی که به صورت خودکار توسط برنامه تولید می شود.
متن ترجمه شده با یک ابزار خودکار بدون اینکه انسان در ترجمه آن دخالت کند.
متن های تولید شده ای که از تکنیک هایی مانند جایگزین کردن کلمات با مترادف های آن ها به صورت خودکار و یا جابجا کردن پاراگراف ها و عبارت به صورت خودکار استفاده می کنند.
چسباندن و ادغام متن های مختلف از صفحات گوناگون به صورت اتوماتیک
Link Schemes: هر لینکی که قصد داشته باشد page rank یک سایت در موتور جستجو را دستکاری کند و یا به عبارت دیگر باعث فریب الگوریتم رنکینگ شود.
استفاده از برنامه ها و یا سرویس های خودکار برای تولید لینک به سایت دیگر
رپورتاژ آگهی یا تبلیغات بومی که در قبال مقاله هایی شامل لینک هایی که رنک را انتقال می دهند مبالغی پرداخت می شود.
خرید و فروش لینک هایی که منجر به انتقال page rank می شود.
تبادل بیش از اندازه لینک (به من لینک دهید و من هم به شما لینک خواهم داد)
Scraped Content: محتوایی که از سایت های دیگر گرفته شده باشد.
سایت هایی که محتوای سایت های دیگر را بدون اضافه کردن محتوای جدید و غیر تکراری و یا هرگونه ارزش افزوده دیگر کپی و منتشر می کنند.
سایت هایی که محتوا را از سایت های دیگر کپی می کنند و کمی آن را تغییر می دهند.
سایت هایی که محتوای feed سایت های دیگر را بدون ارائه هرگونه مزیت دیگر به کاربران مجدد منتشر می کند.
کلمات کلیدی بی ربط: استفاده از کلمات کلیدی یا اعداد متعدد و به قصد دستکاری در رنکینگ نتایج جستجو، این تکنیک keyword stuffing نام دارد.
تکرار کلمات کلیدی و یا عبارات در متن که اغلب به صورت غیر طبیعی به نظر می رسند.
مثال: ما خدمات لوله کشی انجام می دهیم. اگر خانه شما احتیاج به لوله کشی دارد متخصصین لوله کشی ما در سریع ترین زمان لوله کشی ساختمان شما را انجام خواهند داد تا دیگر مشکل لوله کشی نداشته باشید.

سوالات مربوط به بخش سی آر ام

سوالات مربوط به بخش ویپ