دکتر محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، از درگاه اینترنتی مرکز ارتباط بورس، رونمایی کرد.این درگاه به منظور هدف تسهیل دسترسی تماس گیرندگان با مرکز ارتباط راه اندازی شد.
تاکنون، ورودی ها و تماس ها در مرکز ارتباط بورس از طریق تماس تلفنی و ایمیل صورت می گرفت، اما از این پس در راستای اجرای مصوبات و دستورات میز خدمت که از طرف سازمان بورس و اوراق بهادار انجام شده و با هدف تسهیل دسترسی تماس گیرندگان با مرکز ارتباط، سامانه ای با نشانی Info.seo.ir در اختیار کاربران قرار گرفته و در این سامانه افراد می توانند سوالات خود را ثبت و از طریق پیامک، شماره پی گیری دریافت کنند.
این سوالات بعد از دریافت در شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس از طریق نرم افزار سی آر ام به کارشناسان مرتبط در سازمان ارجاع و پاسخ آن نیز به طور اتوماتیک در سامانه درج می شود. مخاطبین با کد پی گیری می توانند به تارنمای مورد اشاره مراجعه و پاسخ سوالات خود را دریافت کند.

مرکز عملیات شبکه مخابرات ایران (ناک) در آستانه روز جهانی ارتباطات با حضور وزیر ارتباطات به بهره برداری رسید
به گزارش خبرنگار مهر، مرکز عملیات شبکه، یک مکان تخصصی متمرکز مخابراتی است که مدیران و متخصصان شبکه از طریق آن، یک یا چند شبکه را مدیریت، کنترل و پایش می کنند.
نگهداری بهینه عملکرد شبکه مخابراتی کشور، سرویس و کانال های ارتباطی، وظیفه کلی مرکز عملیات شبکه است که اپراتورهای بزرگ مخابراتی در تمام دنیا برای پایش شبکه و بهبود کارایی آن این مرکز را ایجاد می کنند.
شرکت مخابرات ایران نیز با هدف مدیریت و راهبری یکپارچه شبکه در راستای پایش کیفیت شبکه و نیز پایش ظرفیت ها و سرویس های موجود آن، اقدام به راه اندازی «ناک» کرده است.
این مرکز که توسط شرکت کیان پرداز هوشمند پیاده سازی شده است صبح روز دوشنبه 24 اردیبهشت 97 با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و مدیران شرکت مخابرات ایران به بهره برداری رسید.
کیفیت سرویس پهنای باند، کیفیت سرویس صوت، سامانه مدیریت پهنای باند مصرفی استان ها و مانیتورینگ شبکه انتقال از جمله ویژگی های مرکز عملیات شبکه شرکت مخابرات ایران است که در مرکز مخابرات شهید نهری تهران به بهره برداری رسید.

شرکت کیان پرداز هوشمند در راستای ارائه ی بهترین محصولات و سرویس ها به مشتریان خویش، اقدام به همکاری با شرکت آنتی ویروس دکتر وب نموده است.

شرکت دکتر وب، توسعه دهنده روسی نرم افزار ضد ویروس دکتر وب بوده که محصولاتش را از سال 1992 به بازار ارائه کرده است. این شرکت یک شرکت امنیتی مهم و کلیدی در بازار نرم افزار روسیه است. دکتر وب از معدود ضد ویروس هایی در جهان است که تکنولوژی کشف و پاکسازی بدافزارها را در اختیار دارد. دکتر وب جوایز و گواهینامه های متعددی از سازمانهای امنیتی در جهان کسب کرده است. رضایت مشتریان نشانه کیفیت بالای محصولات ساخته شده توسط طراحان و برنامه نویسان با استعداد روسی می باشد.

شرکت کیان پرداز هوشمند در راستای ارتقا امنیت زیرساخت شبکه های کامپیوتری، اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت avantgardist، نماینده بخش خاورمیانه شرکت outpost24 نموده است.
شرکت outpost24 از سال 2001 در زمینه مدیریت آسیب پذیری شبکه های کامپیوتری در کشور سوئد شروع به فعالیت نموده است. Outpost24 تکنولوژی و خدمات مدیریت آسیب پذیری را ارائه می دهد که نیازهای پیچیده امنیتی کسب و کارهای مدرن را مرتفع می کند و بهترین راه حل ها را برای کمک به کاربران جهت شناسایی و کاهش نقاط ضعف شبکه شان ارائه می دهد.
Outpost24 با بیش از 40 شعبه و نمایندگی در سراسر جهان، بیش از 400 میلیون آدرس IP را بصورت هفتگی اسکن می کند و بیش از 12 هزار آسیب پذیری را روزانه شناسایی می کند.
بیش از 2000 شرکت در سراسر جهان به  Outpost24 جهت حفظ امنیت شبکه داخلی و خارجی خود از جمله نهادهای دولتی، موسسات مالی، خرده فروشان جهانی وشرکت های مخابراتی به این شرکت اعتماد کرده اند.

با اعلام نتایج رتبه بندی و احراز صلاحیت، شرکت کیان پرداز هوشمند موفق به دریافت رتبه شورای عالی انفورماتیک در سال 96 به مدت یک سال شد.

شرکت کیان پرداز هوشمند به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه  IT از سال 88 فعالیت خود را در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات از جمله شبکه، سی آر ام، تلفن تحت شبکه، وب، سئو و بهینه سازی سایت آغاز کرده و مشغول به کار است.

 

کسب گواهی جدید رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک سال 96-97